Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

mormelviofelicitari pt.kilul dat jos si tine o tot asa[bis]e greu inceputu dar daca ai vointa o sa reusesti [;)]

la tema pt.acasa nu te pot ajuta, mi e creieru lichefiat ,a fost tare cald pe aici.

 

va pup si o zi de luni voioasa[;)]

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]. Buna ziua!

 

Mormelvio - ii tragi ursuletului balonul peste cap si mai apoi umfli balonul.Sau...?

Nu pot sa cred ca mai este o persoana care vrea sa slabeasca 20 kg.Eu am slabit 8 kg din februarie.Metabolismul meu e cam dat peste cap din cauza hormonilor, dar nu ma las.

 

Carolada - la germana am inteles de ce dai examen, dar la spaniola?Sau studiezi si comentez eu fara mine.

 

Nu am citit toate paginile si am uitat sa ma prezint.Sunt tot o sagetatoare, nascuta pe 24 noiembrie.Anul nu este greu de ghicit.Sotul meu este Peste.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit gabi66pai pe langa germana pot sa studiez si altele,asa ca mi am ales spaniola.numai ca pacat ca nu prind postul acasa din ro sa vad telenovele[xx(]

si eu slabit cateva kilisoare anu asta (si mai am vreo cateva de dat jos)dar am tinut la inceput o dieta cu care am dat jos f.lent si acu am avut mult stres, de la scoala la munca si invers asa c am slabit in ultima vreme fara mare efort.bine am cautat sa nu mai mananc seara.oricum eu slabesc mult pe fond de stres[:D]

va pupic

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...