Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by addinel

si eu sagetatoare: 07/12/01976... observ ca mai e cineva nascuta in aceeasi zi/luna/an cu mine :).nunta mea


id="quote">id="quote">wow!!!!!!!! nu pot s acred! in aceeasi si si in acelasi an!bravos!supermihaelo!pune-o pe lista pe adinnel!!!!!!!!pupiciroxi [floare3]foto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roxanicea
quote:Originally posted by addinel

si eu sagetatoare: 07/12/01976... observ ca mai e cineva nascuta in aceeasi zi/luna/an cu mine :).nunta mea


id="quote">id="quote">wow!!!!!!!! nu pot s acred! in aceeasi si si in acelasi an!bravos!supermihaelo!pune-o pe lista pe adinnel!!!!!!!!pupiciroxi [floare3]foto
id="quote">id="quote">dap, tare curioasa sunt cum esti tu ca persoana. mai am o fosta colega de liceu care la fel, era nascuta in aceeasi zi/luna/an cu noi. eu si ea nu prea aveam nimic in comun, eram firi total diferite. nu ma prea pricep eu la astrologie si horoscoape, probabil conteaza mult si locul si ora nasterii, nu?nunta mea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

addinel, nu stiu cum sa-ti spun ca sunt eu..mi-e cam greu sa fiu obiectiva. pot sa-ti zic ca-s vesela si pozitiva de cele mai mulet ori, ca- s sociabila....;nu carierista, dar nici familista desavarshita..ci mai degraba cate putin din fiecare.

 

nu ma pricep nici eu mai deloc la horoscoape si astrologie....dar cred ca depinde mult de firea persoanei si dupa aceea de ascendent, oras , zona sau ora nasterii..etc

 

bag de seama ca suntem in jurul datei de 10 dec.(cateva zile dupa si cateva ianinte).

 

numai bine!!!!!!

 

 

 

roxi [floare3]foto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi, e ok ca ai dat datele mele; no problem!

Sotul meu e leu. (Aug 21/66)

 

 

____________________________

Winners don't quit; quitters don't win.

__________________________________

Don't give me an attitude; I already have one!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...