Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele


Recommended Posts

Imi pare rau de neplacerile avute[:(]'Neatza, fetele! Cum o mai ducetzi? V-ati distrat in weekend? Sper!

Nicol, bine ai venit din concediu, desi cred ca ti-ai fi dorit sa mai fi fost vre-o 2 sapt![:D]O spun din proprie experientza[:D]Imi pare rau da neplaceri, dar asta e viata! [:(]Poate acum va fi mai bine.Inghesuiala este uneori de folos! Poate se simt si ei si te ajuta cu fata.[:D]Macar te intelegi cu soacra? Ca eu nu m-am inteles deloc cu ea cit am stat la ei[bang]

Aaaa, si felicitari sotului pentru permis![auto]

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Scuze de amestecatura. Chiar ma intrebam unde mi-a disparut..."imi pare rau..."[:D]Inca nu m-am trezit bine![:D]

Mesajul trebuia sa fie cam asa:

'Neatza, fetele! Cum o mai ducetzi? V-ati distrat in weekend? Sper!

Nicol, bine ai venit din concediu, desi cred ca ti-ai fi dorit sa mai fi fost vre-o 2 sapt!O spun din proprie experientzaImi pare rau da neplaceri, dar asta e viata! Poate acum va fi mai bine.Inghesuiala este uneori de folos! Poate se simt si ei si te ajuta cu fata.Macar te intelegi cu soacra? Ca eu nu m-am inteles deloc cu ea cit am stat la ei

Aaaa, si felicitari sotului pentru permis!"...

Sper sa acceptati scuzele![:D][:D][:D]

 

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de amestecatura. Chiar ma intrebam unde mi-a disparut..."imi pare rau..."[:D]Inca nu m-am trezit bine![:D]

Mesajul trebuia sa fie cam asa:

'Neatza, fetele! Cum o mai ducetzi? V-ati distrat in weekend? Sper!

Nicol, bine ai venit din concediu, desi cred ca ti-ai fi dorit sa mai fi fost vre-o 2 sapt!O spun din proprie experientzaImi pare rau da neplaceri, dar asta e viata! Poate acum va fi mai bine.Inghesuiala este uneori de folos! Poate se simt si ei si te ajuta cu fata.Macar te intelegi cu soacra? Ca eu nu m-am inteles deloc cu ea cit am stat la ei

Aaaa, si felicitari sotului pentru permis!"...

Sper sa acceptati scuzele![:D][:D][:D]

 

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dialnyko Scuzele se accepta. Da asa e as mai fi stat acasa si inca un. Numai ca sa stau cu Bia. Socramea ma ajuta si inainte ca duceam copilul la ea dimineata si o luam seara. Acum e plecata la tara cu toti nepotii are 4. Deocamdata este bine, sa vedem cum va fi cand se vor intoarce teroristii de la tara.

Ieri am fost cu sotul la peste iar eu am prin 2 pesti si o broasca testoasa, am reusit sa rup o lanseta si sa pierd toti pestii prinsi de sot [:D].

 

Nicoleta si [ispita]Bia Ciocarliaid="red">

Delta + Mare Toamna 2005 Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mormelviobine ti o fi o luna in concediu,te cred c ai fost bine dispusa c ai terminat lucru la banca[:D]sa fie intr un ceas bun!sa mi spui daca veniti incoace[bicla]

tnicoletafelicitari sotului pt.permis[bonjovi].naspa ca stai cu soacra,dar daca te ajuta tot e bine[;)]

dialnykovad ca sunteti o familie de pescari inraiti [cool]

 

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolada, inteleg ca eu sunt aia ametita si cu capul in nori, dar chiar sa-mi gasesc si companie nu ma asteptam...[:D][:D][:D]

Pai, mama draga, nu noi suntem pescarii! Ba, mai rau, sotul meu nici nu maninca peste![bang][bang][bang]Desi eu tare as mai rontai din cind in cind cite o saramura[pofta] tnicoleta era cu pescuitul sportiv si amator[:D] Sporturile noastre preferate sunt [blabla][fum][grasa][auto][nani][nani][nani][(pc][curat][ttv]... nu chiar in ordinea asta, dar pe aproape[:D][:D][:D]

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saliu

 

dyalnikopai n ai scris tu ca ai fost la pescuit si ai prins 2 pesti si o broasca testoasa ,ai rupt o lanseta si ai pierdut pestii prinsi de sot?[:0][?]de aici concluzia fireasca [:D]: sunteti pescari inraiti.de tnicoleta habar n aveam ca ea i profi[;)]in ale pescuitului[flo]

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tank's Vio![;)] Mi-ai luat-o inainte! Dar ce vrei, soro, daca ea a citit la mine de pescuit...[:D] (Nici macar nu stiu daca am rabdare sa pescuiesc[:D]) Dar, o scuz! Mai deunazi am postat si eu aiurea un mes. iar cind am vrut sa-l dreg mai tare am zapacit cititorii, postindu-l de 2 ori[:D][bang][bang][bang] Cre-ca vremea e de vina[:D]

Va salut, si numai bine! id="Comic Sans MS">

 

P.S. LA MULTI ANI, daca cumva sunteti sau aveti Alexandrii si Alexandre!Eu am!Sic![bum] [cheers][cor][dual][floare3][bere][am] Sa mai adug si in cuvinte citeva urari ???[:D]

 

poze noi aici

 

Filmulete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...