Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele


Recommended Posts

quote:Originally posted by carolada

...sotul e leu si dupa cum am citit in multe zodii,suntem f.potriviti impreuna[:D]la mine se potriveste.am vazut ca mai e cineva cu sot leu,nadia ce zici am dreptate?

 

o zi cu soare

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com


id="quote">id="quote">

 

Da, ai dreptate! Primul meu prieten (fost, acum) era tot leu; daca stii cum sa folosesti biciul ptr. dresaj, leu-sagetator e combinatia perfecta; parerea mea: cum sagetatorul are nevoie de libertate, leul e prea orgolios sa manifeste gelozii, asa ca totul e ok. Oricum eu in 3 ani nu i-am dat sotului nici macar 1 motiv de gelozii; i-am facut o data o faza, super tare, eram impreuna de cateva luni si a fost TOTAL neintentionat; a fost singura data cand si-a exprimat gelozia; m-a amuzat teribil; hai sa va povestesc.

Eram la el (acum la noi) dar eu aveam pe atunci un apartament; el era la servici, m-a sunat in drum spre casa si m-a intrebat unde sunt; i-am spus ca sunt la apartament (nu stiu de ce, asa mi-a venit pe moment) si el a zis ca vine sa ma ia si venim la casa; la care eu i-am spus clar si raspicat sa nu vina, ca vin eu la el si ne vedem la casa. A condus ca nebun pana acasa, gandindu-se (mi-a spus dupa) ca o sa stea in fata casei sa vada CINE ma aduce de nu vreau sa vina el sa ma ia. A intrat in casa si a venit glont spre usa din spate, ofticat nevoie mare ca am plecat la ap. dimineata si am lasat usa larg deschisa, cand m-a vazut afara; eu stateam lungita la plaja, in curte... A fost tare surprins. Si dupa ce m-am amuzat bine, si el mi-a explicat ca nu e funny, ca pe el chiar l-au apucat geloziile, i-am explicat si eu sa stea linistit si sa nu se gandeasca niciodata la tampenii de-astea, ca nu o sa aiba vreodata motive de gelozie; pur si simplu nu-mi sta in caracter... Dar a fost funny rau de tot; si acum, dupa 3 ani mai rad de el pe tema asta...

 

____________________________

Winners don't quit; quitters don't win.

__________________________________

Don't give me an attitude; I already have one!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bravo fetelor...vad ca sunteti active...ca eu am fost rupta de oboseala aseara cand am ajuns acasa...si nici nu mai vedeam pe unde merg...de calculator si net ce sa mai zic...

Asa ca intru acum cu forte proaspete....

[dual]

 

Nunta noastra 06.09.2003

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saliu

 

nadiaamuzanta situatia cu sotu[:D]asa si al meu , nu se da de gol c ar fi gelos (in fata mea) dar mi a zis sor mea cand am fost la un local si eu dansam,el cica statea cu ochii pe mine ca pe butelie(sor mea smechera il observa pe el[cool]si mi a zis dupa aia).cam zgubilitici leii dar sunt baieti buni,eu una il cunosc de acum si ma amuza tare uneori

 

 

carolada

 

www.camping-kasern-salzburg.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hop] si eu.....sagetatoare 1 dec 1979....si sunt mandra ca sunt[amoras]

eu cunosc f multe persoane nascute in aceasta zodie si consider ca e cea mai frumoasa [:D], pe langa asta am si o multime de prieteni nascuti in zodia leului cu care ma inteleg f bine fiind tot semne de foc.....

as fi vrut sa fie si copilasul meu zodie de foc....dar na.....o sa fie tauras.....sper sa ma "inteleg" bine cu el si sa nu fie prea incapatanat.....

 

[gravi]38+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ehehe

s-a mai ingrasunit lista noastra cu nume noi! bravos!

 

ce facetzi cu energia? cum o consumatzi?

vad ca unele fetii pe shotii ! dar celelalte?

 

vine weekendu`. ce bine!!!!!!

ce program avetzi?

 

asteptam news-uri!

 

pupici!

 

[bis]

 

roxi [floare3]foto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by arleena

[hop] si eu.....sagetatoare 1 dec 1979....si sunt mandra ca sunt[amoras]eu cunosc f multe persoane nascute in aceasta zodie si consider ca e cea mai frumoasa [:D], pe langa asta am si o multime de prieteni nascuti in zodia leului cu care ma inteleg f bine fiind tot semne de foc.....as fi vrut sa fie si copilasul meu zodie de foc....dar na.....o sa fie tauras.....sper sa ma "inteleg" bine cu el si sa nu fie prea incapatanat.....[gravi]38+


id="quote">id="quote">ehehe! de ziua natioanala! ce misto!te-ai edificat cu banii pt medici? vei naste normal sau cezariana? cred ca ai niste emoztii?stii ce este? sau vrei surpriza sa fie completa?sa ne trimizti poze sa iti vedem minunea peste vreo 2 saptamanisau hai, 3ca dupa ce nasti....numai de stat pe dc nu o sa-ti arda...succes!mai vino pe aici!mihaela, trece-o si pe ea pe lista!pupici![pup]roxi [floare3]foto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare la sagetatoare! mai, ce surpriza sa vad activitate pe aici [:D]

 

mormelvio, eu de ce sunt de doua ori pe listutsa?

 

daaaaaaa cum bine spunea cineva vine weekend-ul. eu de joi seara ma inveselesc toata la gandul week-endului. sambata ma duc la un botez la snagov si o sa revad multe persoane dragi mie, fosti colegi de serviciu. de-abia astept.

 

pupici pe botici

 

nunta mea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...