Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR Nayel-CF2(10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

De la 01 August - 15 August 2006. Pe 17 August il gasiti de garda. Atunci trebuie sa mnerg si eu.id="red">

quote:Originally posted by amiss_zip

Stie cineva cand merge Nayel in concediu?? Il gasesc duminica la spital?Multumim[flo][foto]poze cu noiid="red">[:D]povestea nasterii micutei Petra [copil]id="red">


id="quote">id="quote">rusealexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Sper sa te pot ajuta. La cate paciente are stai tu linistita ca nu isi mai aduce aminte numele fiecareia. Iti las nr. de tel. (01 aug - 15 aug este in concediu asa ca suna si tu pe 16..ca pe 17 aug este de garda). Spui ca esti o graviduta in x luni si ca ti-a fost recomandat de o prietena care a nascut cu el si il intrebi clar cand poti veni la spital CF2 pentru un consult. Succes ! (Nayel Isreb 0722627713)

quote:Originally posted by geo_78

Buna fetele,Am tot citit si eu multe lucruri despre Dr. Nayel si as dori sa merg si eu la dumnealui.Nu stiu cum sa procedez insa....Eu sunt gravida in 8 sapt, sunt momentan in evidenta unei doctorite dar din anumite motive vreau sa merg la altcineva.Asadar, cum sa fac? Sa merg in cabinetul din Dr. Taberei pentru o prima consultatie? (programul nu-mi prea convine) Mi-ar fi mai bine la spital sa merg seara cand e de garda...Sa-i arat analizele pe care le-am facut? (eu am facut toate analizele inainte de sarcina si nu as vrea sa le mai repet)Ma intreaba de ce anume schimb doctorul?Apoi nu stiu cand sa merg, acum, adica pana in 1 aug cand pleaca in concediu sau in jur de 15-20 sept (dupa ce vine dumnealui din concediu, plec eu in concediu pt 2-3 sapt)?Ma primeste si daca sunt gravida in 15 sapt fara probleme, pt ca atat as avea eu pe la 15-20 sept?Hm...Cam multe intrebari am...Multumesc anticipat,Geo


id="quote">id="quote">rusealexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...