Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR Nayel-CF2(10)


Recommended Posts

[hia][hia]

Mirelaid="blue"> ma prezint la raport. Dl. dr. pleaca vineri dar de luni este la datorie. Saptamana viitoare este de garda joi 31.08.2006, asa ca poti sa stai linistita si sa fie totul bine la echo.

La mine este pentru prima oara cand am un rezultat bun la o analiza, dar mai am inca o luna de tratament si abia dupa aceea sa ma gandesc sa incerc inca o inseminare.

Te [pup][pup][pup][pup][pup] dulce.

Corina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Multumesc frumos Corina!id="brown">Esti foarte draguta![flo]

Cred ca o sa merg cand este de garda pentru ca o sa aiba mai mult timp liber.Sa inteleg ca de maine pana luni nu este?

Ma bucur ca lucrurile sunt spre bine la tine si sper sa ti se implineasca visul de a avea un bebe cat mai curand!

Multi [pup][pup]pentru tine!

MIRELA

 


fotografii

 

"Invata sa alungi lacrima cu un suras,invata sa zambesti atunci cand esti trist,caci numai zambind vei invinge suferinta." (Nietzische)id="brown">id="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Alinache

[q][q][q] eu abia asteptam ziua de 27 cand trebuia sa vad ce mai face "co-locatara"... si-acum imi spuneti ca mai tre sa astept pana in 31? [q][q][q]Alina [gravi]&[fetita] Serena


id="quote">id="quote">Hahaha ce simpatica esti Alina. Si eu il mai numeam pe Rayan asa cand era in burta, ii ziceam " co-locatar", sau mai obisnuiam sa spun ca suntem " 2 in 1".Crinuta si [bonjovi] Rayan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinacheid="Andale Mono">id="size2">, eu am fost ieri la CFR2, la Dr. Nayel si cat am stat sa imi astept randul mi-am aruncat privirea pe foaia cu garzile. Acolo era trecut Nayel, duminica si joi. Incearca sa ii dai un telefon, poate ca nu pleaca in weekend, asa cum sa aude si poate te duci chiar duminica la control. Sper sa iti fi fost de ajutor!

 

Mami@Raducu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simkat eu am fost marti la dr. Nayel la cabinet si stiam ca pleaca de miercuri. Am intrebat-o pe asistenta cand se intoarce si mia zis ca nu mai pleaca miercuri ci vineri 25.08.2006 si revine luni la datorie si joi pe 31.08.2006 este de garda.

 

Alinache daca ai dubii poti suna la cabinet maine sua sunal direct pe dr. pe mobil si afli ce program are.

 

Va pupic.

Corina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am mers luni la controlul de rutina, la cabinet.

 

Geo_78 - si eu am facut tot la dr. Iosup ecografia morfologica obligatorie, Dl. doctor se uita bineinteles peste ea iar daca pui intrebari iti exlica pe intelesul tau termenii de acolo. Cu toate astea mi-a mai facut si el o ecografie desi nu ma asteptam.

Chiar as vrea sa intreb fetele care au fost paciente ale dr. pe perioada sarcinii daca asa obisnuieste sa faca la fiecare control sau daca aceste ecografii se fac numai cand sunt probleme speciale. Eu una nu pot spune ca am probleme, de fiecare data imi spune ca totul este bine.

 

La prima sarcina am facut o singura ecografie pe toata perioada, controlul lunar se limita la ascultarea inimii bebelusului, mi se lua tensiunea, ma masurau si cantareau, imi faceau un sumar de urina si mi se puneau cateva intrebari de rutina.

 

 

Tina [gravi] 23+ cu [baietel] si[copil] Mayaid="navy"> id="Lucida Console">

Pozele noastreid="navy">id="Lucida Console">

Maya dupa 1 an id="navy">id="Lucida Console">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci fetele,

sunt mai rusinoasa din fire si am zis sa nu-l deranjez pe dr.cu telefon pt.o informatie ce o pot primi, si chiar am primit-o altfel... cred ca avea planificata garda pe 27 pt.ca la ultima noastra intalnire adica pe 03.08 mi-a zis ca ne vedem pe 27, dar probabil ceva a intervenit si schimbat garda din 27... imi iau inima in dinti si-l sun... sau nu... ma mai gandesc, poate prind curaj ;)

 

Alina [gravi]&[fetita] Serena

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Florentinaid="brown"> eu in perioada sarcinii am mers la controlul lunar numai la cabinet.De fiecare data mi-a facut si eco si tuseu vaginal desi nu am avut probleme si de fiecare data imi spunea ca totul este foarte bine.Cred ca este bine sa-ti faca eco in fiecare luna si asa iti va face dc. mergi in continuare la dansul.

Iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos!

[pup]

MIRELA

 


fotografii

 

"Invata sa alungi lacrima cu un suras,invata sa zambesti atunci cand esti trist,caci numai zambind vei invinge suferinta." (Nietzische)id="brown">id="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Am si eu o intrebarica la voi daca aveti cumva carnetul gravidei ?

Mie mi l-a dat medicul de fam si mi-a spus sa completeze in el doctorul ginecolog . Voi ati mers cu asa ceva la dr Nayel? credeti ca o sa- mi completeze in el daca ii spun?Va da rezultatul ecografiei? [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...