Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR Nayel-CF2(10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mirelaid="red">, eu spre rusinea mea nu am mai fost la control de acum 1,6 ani, mai precis de la controlul de 6 saptamani si asta pentru ca nu am avut probleme, insa cum sotul meu e medic si noi suntem asigurati, cred ca voi trage o fuga pana la un ginecolog aici sa vad ca totul e ok.

 

 

Simkatid="red">, du-te la Iosup. Eu am aflat sexul de la 12 saptamani si 4 zile, la un eco amarat, nicidecum la eco morfologica.

 

Crinuta si [bonjovi] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by simkat

Helenutza23id="navy">id="size2">, ai aflat ce sex are BB din burtica? Suntem de aceeasi varsta, iar eu am fost la Nayel saptamana trecuta si mi-a zis ca nu se vede ce sex are fiindca este prea mic. Nu mai am rabdare!!!!Mami@Raducu


id="quote">id="quote">a, da, acum te-am vazut in lista de mamici. esti mai mare cu o zi [:)]si DA am aflat saptamana asta. [:)] am fost la Iosup si avem si poza cu putzulica [:I]. s-a vazut clar, clar!te inteleg ca si eu eram CURIOASAAA. nu conta ce este decat ca vroiam sa stiu.[gravi] 15+[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam pentru raspunsuri, fetelor!

 

 

 

Helenutza23id="size2">, poti sa imi dai mai multe detalii despre Iosup? Am tot auzit de el dar nu stiu unde il gasesc, un numar de telefon? M-ar mai interesa cat costa o echografie, ce fel de eco ai facut si cam dupa cat timp te-a programat (am inteles ca dureaza mult)? Scuze pentru atatea intrebari! Poti sa imi trimiti un PM daca sunt informatii confidentiale.

 

[gravi]15+ & Raducu (19.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor vin de la spital de la CF2 unde ma chemase Nayel sa recoltam cultura de col. am stat vreo 2 ore ca era in sala de nasteri. in final a aparut si mi-a recoltat. la prima vedere spitalul nu arata deloc cine stie ce! in fine... masa ginecologica cam nasoala, un cearceaf cam jegos dar a pus o bucata de hartie acolo..in fine...am bagat si un ochi spre maternitate si acolo pare ok. sper ca de acum sa ma vad numai la cabinet cu el...bine, pana nasc vreau sa zic [:D]

 

 

 

[gravi] 15+[baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Fetelor voi stiti cumva daca merg la spital la control daca nu sunt insarcinata trebuie sa platesc cumva ceva?Lui oricum ii dau bani dar trebuie sa mai platesc altceva?

Ma bate gandul sa merg astazi la spital pt. ca stiu ca este de garda.

MIRELA

 


fotografiiid="size1">

 

"Bucura-te de fiecare zi!" (Horatiu)id="brown">id="size1">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...