Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR Nayel-CF2(10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Alina sau Bedrosmart astept in continuare un raspuns pe PM in legatura cu "tarifele"...

As mai dori sa aflu daca la internare pentru cezariana trebuie sa prezint anumite acte, cum ar fi adeverinta ca platesc asigurarile de sanatate, trimitere de la medicul de familie sau altele...

Domnul doctor imi spusese doar sa am recomandarea pentru cezariana de la oftalmolog (din cauza miopiei), iar despre celelalte acte am omis sa-l intreb.

Camelia [gravi]38 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bedrosmartid="red">, tocmai am primit mesajul tau si am vrut sa-ti raspund pe PM, insa mi s-a transmis ca nu accepti asemenea mesaje, ceea ce m-a mirat...

Iti multumesc foarte mult pentru informatii!

Voi merge la un ultim control pe 13 septembrie pentru stabilirea datei operatiei, care ar putea fi chiar in zilele urmatoare.

Sunt orecum pregatita atat cu bagajul de spital cat si financiar, dar vroiam sa ma asigur ca va fi bine...

Iti doresc si tie nastere usoara! Sa auzim numai de bine!

Camelia [gravi] 38 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am o rugaminte mare la voi!Imi puteti spune si mie daca dr. Nayel este de acord cu prezenta partenerului la nastere? Spitalul accepta acest lucru?

Si imi puteti trimite si mie listuta aceea de tarife despre care vorbeati?

Si nu in ultimul rand nr. dansului de mobil?

 

Am fost azi la dansul pt prima oara la spital si m-a acceptat desi sarcina este avansata - 32 saptamani. Am fost trimisa de ul alt medic din spital.

Mi-a facut o parere tare buna si mi-a placut ff mult de dansul, asta in comparatie cu dr care mi-a monitorizat pana acum sarcina.

 

Va multumesc mult de tot pt orice raspuns!

 

 

 

Claudia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara la toata lumea,

[hia]

am si eu o intrebare care ma " roade " de cateva zile.

pana acum am mers la dr. nayel; asa cum multe din voi stiti, dl. doctor nu este prea vorbaret, si daca nu pui intrebari direct la subiect pleci de acolo cam nedumerita. tot citesc pe aici de ecografii 3d, 4 d, tot felul de analize, teste.... sunt cam nedumerita: doctorita de fam ma bate la cap cu triplul test(alta nescunoscuta!?). Nayel nu mi-a zis de niciun fel de 3D sau alte soiuri de analize.Astea sunt obligatorii? sau daca totul este ok, dupa cum mi-a zis pana acum Dr, nu este cazul sa imi mai bat capul?[pup] si

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...