Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR Nayel-CF2(10)


Recommended Posts

Buna fetelor!

 

Sunt foarte incantata de [medic]Nayel. Astazi de dimineata m-am dus la spital din cauza ca toata noaptea am avut contractii si dureri de burtica. M-am speriat si m-am dus la el, fara programare. A foast foarte dragut cu mine, in cateva secunde a chemat o asistenta (dna. Luminita) sa imi faca o monitorizare a batailor inimii lui BB, in timp ce stateam conectata la acel aparat a venit si el sa se asigure ca totul este in regula (desi ii spusese asistentei ca dupa monitorizare sa ma duca la el cu rezultatul) si a stat langa mine, cu mana pe burtica. Dupa toate astea mi-a zis ca nu mai este nici un pericol si sa iau no-spa vreo 3 zile. Este un super doctor, iar astazi m-am simtit cu adevarat importanta si bagata in seama (ceea ce nu mi s-a intamplat cu nici un alt doctor). Cand am plecat de acolo si uitasem pentru ce venisem, atat de linistita ma simteam.

Este adevarat ca la prima consultatie nu mi s-a parut altfel decat ceilalti, insa imi dau seama ca nu avea motive sa fie altfel. Cand trebuie cu adevarat se dedica trup si suflet.

 

Un SUPER DOCTOR si un OM in adevaratul sens al cuvantului!

 

[gravi] 17 & Raducu (19.02.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ROSIOARA, bine ai venit acasa! Sper sa iti vina lapticul! Tin pumnii!

SIMKAT, ma bucur ca te-ai simtit bine cand ai fost la dr. si ca esti ok.

 

Anda si bebe Mark (16.01.2006)

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png

Pozici cu gradina mea zoologica

 

Poze Yodi si familia lui

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

Eu am aflat de Dr. Nayel numai lucruri bune de la Inaioana, care este din Ploiesti ca si mine, si m-am hotarat sa merg la un control de rutina la dansul, dar tot am amanat momentul, din mai multe motive. Sunt o "aspiranta optimista" incaaaa...sper cat mai repede [gravi].

As avea sa stiu daca are program la cabinet si in weekend, pentru ca eu ies de la serviciu la 18 in timpul saptamanii si nu am timp sa ajung in Bucuresti. Pentru o programare cu cat timp inainte trebuie sa sun?

 

Georgiana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Georgianaid="brown"> din cate stiu eu la cabinet are program de luni pana vineri de la 15 la 20(exceptie fac zilele in care este de garda) Pentru programari,depinde,uneori am sunat si m-a programat a doua zi,alteori la 2,3 zile.Acum depinde si cat de ocupat este.

Sper sa ti se implineasca visul de a avea un [copil] cat mai curand!

 

 


MIRELA [flo]id="red">id="size1">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PISOI 3,te rog nu rade insa am si eu o intrebare:) .VOi deveni mamica pe 1 decembrie,cezariana cu rahi tot la dr Nayel.Am vorbit despre operatie de N ori cu dansul,insa acum imi dau seama ca tu ai zis ceva de care eu habar n-am..ai zis ca ,cateterul ramane o vreme,nu ?Asa mi-a zis si dr ca mi-l lasa o vreme sa-mi mai faca calmante daca am dureri..acum nu inteleg,il lasa si la reanimare??acolo nu se sta pe spate?/si daca se sta pe spate acul nu se poate misca,inodi,etc ??sau era vorba de alt cateter,altul care se pune in vena de la mana ?Scuze,m-a apucat panica doar gandindu-ma si nu mai inteleg nimic[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rosioaraid="red"> si Bedrosmartid="red"> felicitari pentru noul stat de mamici, sanatate multa, atat voua cat si copilasilor!

Asteptam vesti de la voi!

Bedrosmartid="red"> chiar m-a uimit nasterea ta destul de rapida, stiind ca urma sa ai cezariana abia pe 18 septembrie... Cum s-a intamplat?

Eu astazi merg la control si voi vedea cand se stabileste operatia... am emotii, dar deocamdata nu am niciun simptom care ar prevesti nasterea...

Camelia [gravi] 39+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...