Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR Nayel-CF2(10)


Recommended Posts

ELENI,nr de tel de la cabinet al dr. Nayel:0217774870 iar pe dr.Iosup il poti gasi la Centrul Medical Unirea,la tel. 0213271189/0213271188/0213271190 sau la Diagnosis,la tel.0212316741/0212316742. DENY[gravi]15+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by crinuta

Eu am mers doar la spital cu o singura exceptie. Nu iti cere bani si nu e musai sa dai de fiecare data. Daca vrei tu dai, daca nu NU si gata. Ce atata ne stresam frate pt cat dam? Mie mi s-a intamplat sa nu ii dau si tot la fel s-a purtat cu mine, si daca nu facea asa nici nu mai ramaneam la el.Tuseu vaginal nu mi-a facut decat in sapt 20 cand aveam o durere in partea stanga si trebuia sa vedem ce este, si bineinteles ls sfarsitul sarcinii cand trebuia verificat colul.La cabinetul lui am platit 500000 ( eco+ consultatie), consultatia fiind facuta la insistentele mele, deoarece vroiam sa nasc mai repede si vroiam sa stiu cum stau.Crinuta si [bonjovi] Rayan


id="quote">id="quote">Crinutaid="red">, iubita, stiu ca d-nul dr.nu iti baga mana in buzunar. Stiu ca la spital poti sa dai cat vrei, daca vrei. Dar la cabinet...este alta poveste. Acolo atat este tariful. Eu nu ma plangeam decat de faptul ca nu inteleg de ce de fiecare data, la fiecare consultatie, mi-a facut si tuseu ( platit, bine-nteles), Dar vezi, poate de aceea dansul este dr.si eu nu.[:D] Si la spital nu am indraznit sa ma duc de capul meu, daca am fost chemata la cabinet.July25 30+ [fetita] Maria si [bat] Andrei (30.11.1996)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blueeyes2003

[hia]id="red">Eleniid="black"> ti-am dat un PM cu nr. de mobil al dl.dr Nayel si adresa de la cabinet,in cazul in care nu o stiai.[pup]


id="quote">id="quote">Multumesc din suflet. Informatia a fost mai mult decat completa. Raman recunoscatoare. Kissssss mult!Cu drag,Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by deny75

ELENI,nr de tel de la cabinet al dr. Nayel:0217774870 iar pe dr.Iosup il poti gasi la Centrul Medical Unirea,la tel. 0213271189/0213271188/0213271190 sau la Diagnosis,la tel.0212316741/0212316742. DENY[gravi]15+


id="quote">id="quote">Multumesc tare mult si tie. Scuze, dar nu stiu sa dau qoute la 2 mesaje in acelasi timp. Recunostinta mea si a surorii mele catre voi dragutzelor.Sarcina si nastere usoara. Cu drag,Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July,id="red"> sa stii ca nici eu nu inteleg de ce ti-a facut tuseu la fiecare consultatie. Chiar ma mira chestia asta, mai ales stiind faptu;l ca el nu e adeptul tuseului in timpul sarcinii....

Nu l-ai intrebat?

 

Crinuta si [bonjovi] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by crinuta

July,id="red"> sa stii ca nici eu nu inteleg de ce ti-a facut tuseu la fiecare consultatie. Chiar ma mira chestia asta, mai ales stiind faptu;l ca el nu e adeptul tuseului in timpul sarcinii....Nu l-ai intrebat?Crinuta si [bonjovi] Rayan


id="quote">id="quote"> [:(],nu nu l-am intrebat. Mi-a fost jena ca nu cumva sa creada ca ii fac observatie din cauza banilor.[8)] Ma gandesc ca stie el ceva, desi pana acum nu am avut probleme cu colul si chiar el a spus ca este ok.Chiar cand am fost internata in spital, prin februarie, pt.niste scurgeri (la Cantacuzino, nu la CF2) mi-a fost scris in fisa col lung, inchis. Asa ca habar nu am.July25 30+ [fetita] Maria si [bat] Andrei (30.11.1996)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by inaioana

Julyid="red">, daca iti displace tuseul du-te la spital ca acolo nu iti face![cool]id="Comic Sans MS">id="green">Ioana cu [copil]Serghei (2 mai 2006) si [zana] Katja (30 martie 2004) id="Comic Sans MS">id="green">pozici id="Comic Sans MS">


id="quote">id="quote">Inaioanaid="red">,merci pt.pont.[pup] Ma gandisem si eu la asta dar...daca m-a chemat la cabinet... Nici macar nu a pomenit de vreo vizita la spital.[bang] Asa ca...daca si la urmatoarea vizita ma scarmana [alcool] o sa il intreb cand il gasesc la spital. Gasesc eu un motiv.[:D] Cum te descurci cu Serghei? Ca acum Katja e fata mare, nu? Te ajuta si ea, imi inchipui.[floare3]July25 30+ [fetita] Maria si [bat] Andrei (30.11.1996)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...