Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR Nayel-CF2(10)


Recommended Posts

Crinutzaid="red">, n-am timp de scris si venit inspiratia si pace![bang] Dar uite, pana una-alta , ma rascumpar putin cu niste pozici de ieri, daaa? Plizzz[iartama][pup[flo]

Serghei in parc cu prietenii!id="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana cu [copil]Serghei (2 mai 2006) si [zana] Katja (30 martie 2004) id="Comic Sans MS">id="green">

 

pozici id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna fetelor!

cineva a intrebat cand e dr.Nayel de garda saptamana 5-10 iunie. joi, pe 8 e de garda, atunci merg eu pt.prima data sa ne cunoastem si va rog sa-mi tineti pumnii, ca m-ati speriat putin cu povestirile legate de "prima vizita". eu l-am sunat pe la sfarsitul lui aprilie i-am spus in ce saptamana sunt si m-a trimis la eco morfologica si triplu test la Chitescu -Medlife. apoi trebuia pe 28 mai sa ajung la el, cu rezultatul de la TT, dar n-am putut si asa ca ajung abia joi.

va pup

alina [gravi] 19+ [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinacheid="red">, cu mine Nayel a fost super de la prima vizita. De aceea am si ramas la el.

Te-a trimis el sa faci triplu test? E atat de irelevant incat nu merita.

Datorita acestui test am ajuns la Nayel.

Anyway, iti tinem pumnii.

 

 

 

Inaioanaid="red">, no problem, te inteleg perfect.

Scrie cand simti tu si cand ai timp.

Nu am putut vedea pozele din cauza filtrelor de net de aici. Pot vedea doar pe yahoo, webshot deloc.

 

 

pupici

 

Crinuta si [bonjovi] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am izbandit! Uitati aici povestea: Bine ai venit din bultica, Seghei!

 

Si , Crinutaid="red">, am pus cateva poze pe yahoo ca sa le poti vedea si tu, aici: http://pg.photos.yahoo.com/ph/inaioana/my_photosid="Comic Sans MS">id="green">

 

Ioana cu [copil]Serghei (2 mai 2006) si [zana] Katja (30 martie 2004) id="Comic Sans MS">id="green">

 

pozici id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inaioanaid="red">, am citit povestea. Tare frumoasa si emotionanta, iar titlul e super. Bravo Katjei ca vorbeste deja. Sunt destui copii la varsta ei care nu vorbesc.

 

Cat desrpe nastere, parca ai descris nasterea mea. Si mie mi-au dat un calmant usor dupa operatie, si parca inca unul ( mai mult de fandoseala), si a doua zi umblam prin spital.

 

Nu am apucat inca sa vad pozele, dar abia astept.

Merci mult de tot ca te-ai gandit la mine si le-ai pus si in yahoo.

 

pupici

 

Crinuta si [bonjovi] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna!am si eu o intrebare:dr.Nayel are preferinte referitoare la medicul care efectueaza echo 3D?Eu am programare la dr. Iosup,clinica Diagnosis si acum mi-am dat seama ca poate trebuia sa-l intreb.Mentionez ca nu m-a trimis dr. Nayel la echo 3D ci ma duc din proprie initiativa. Va [pup] DENY[gravi]19+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am o eco facuta la Iosup pe care a vazut-o dr Nayel si n-a avut nimic de obiectat, nu a zis ca ar fi trebuit facuta la altcineva. Eu zic sa mergi cu incredere la Iosup e un profesionistBafta!!

quote:Originally posted by deny75

Buna!am si eu o intrebare:dr.Nayel are preferinte referitoare la medicul care efectueaza echo 3D?Eu am programare la dr. Iosup,clinica Diagnosis si acum mi-am dat seama ca poate trebuia sa-l intreb.Mentionez ca nu m-a trimis dr. Nayel la echo 3D ci ma duc din proprie initiativa. Va [pup] DENY[gravi]19+


id="quote">id="quote">Martha 28 sapt [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am fost si eu la primul control la Dr. Nayel de cand sunt insarcinata.

Stiam ca este un om pe care te poti baza insa acum pot spune ca mi-au fost spulberate toate grijile si temerile legate de nastere!

 

Sotzul meu a fost prezent tot timpul si i s-a parut si lui un doctor minunat!

Ne-a raspuns cu calm la zeci de intrebari, a fost amabil si curtenitor, ne-am simtit excelent sa vedem ca exista si medici care nu s-au urcat pe un piedestal de unde sa priveasca pacientii cu ignoranta si plictis.

 

 

 

Tina [gravi] 13+ sau 14- [;)] si[copil] Mayaid="navy"> id="Lucida Console">

Pozele noastreid="navy">id="Lucida Console">

Maya la 1 anid="navy">id="Lucida Console">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...