Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ultima trecere


Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nene Yank-ule, nu te grabi, ca poate sunt unele si bine f...ute si flexibile si care nu vor sa aiba treaba cu "open marriage".

Ba chiar e mai incitant sexu' in "closed marriage". [:D]

Ce vrei, cate bordeie, atatea obiceie.

Da' unora nu le place sa fie luatzi da prosti, filozofic sau mai putin filozofic.

 

 

Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by RaluD

Nene Yank-ule, nu te grabi, ca poate sunt unele si bine f...ute si flexibile si care nu vor sa aiba treaba cu "open marriage".Ba chiar e mai incitant sexu' in "closed marriage". [:D]Ce vrei, cate bordeie, atatea obiceie.Da' unora nu le place sa fie luatzi da prosti, filozofic sau mai putin filozofic.Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina


id="quote">id="quote"> Pai daca nu vor sa aibe de treaba cu open marriage,sa isi spuna opinia si gata,nu vad ce atata dezbatere,ce despica firu-n 14.IN cazul de fatza,cine s-a simtit luat de prost,chiar e,pentru ca nu mi s-a parut ca din ceea ce a scris a vrut sa prosteasca pe cineva,ca doar nu scria unor copii sau unora care s-ar lasa f usor influentati,ci pur si simplu a relatat o situatie pe care a spus ca o traieste,care in final nici nu conteaza daca e adevarata sau e fictiune.Gandeste-te ca e subiectul unei carti.Critici autorul sau ideea cartii?Life`s a bitch and then you dieid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adusca

ah, nenea iancule, cum nu-i conchita sa-ti zica vreo doo acu'[:D], zau ca mi-e dor de ea.fetele de pe DCid="size1"> Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))]bey n-am mai ras asa bine de cam multisor.Adusco,acu' pe bune,zi doamne feri'si scuipa'ti in san di trei ori...Oana,mamica lu' Iepurici Alerg P'Aici[bibe](27 Nov 2004)Christinel[copil]New ZealandOsamaCine da din coate...departe ajunge...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frunza verde de salata

Eu ma duc ca iar ii lata!

Pam pam!

 

Vorba topicului: ultima trecere!

 

 


"Rugaciune: Doamne, Tu stii mai bine chiar si de cat mine ca am inceput sa imbatranesc. Te rog fereste-ma sa devin prea plicticos in vorbire crezand ca eu am solutia cea mai buna pentru toate problemele din toate discutiile. Nu ma lasa sa cred ca este datoria mea sa ma amestec in toate situatiile tuturor cunoscutilor. Invata-ma sfanta lectie ca s-ar putea sa ma mai insel si eu. Fa-ma intelept, dar nu acru; saritor, dar nu dominant; demn, dar nu arogant, caci as vrea, Doamne, sa-mi pot pastra macar cativa prieteni pana la capat."id="size1">id="green">

Henyid="size2">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

devine din ce in ce mai interesant.

 

hai sa zic si eu o poezie, off topic [alcool]:

 

asta vara la craciun

mancam pere dintr-un prun

si-adunam cu pumnu-nchis

nuci si mere din cais

in borcanul cu compot

bagam mana pan la cot

pescuind cat nu gandesti

o balena si trei pesti...

 

mai departe stiti voi.

 

 

 

I plan on living forever. So far, so good id="size4">id="Courier New">id="teal">[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi, citind aici, ma intrebam daca moderatorii au cazut in somnul de 100 de ani. [:D] Moderatorii, daca mai sunteti pe aici, lasati-l unde, nu-l mutati la zz, ca-si pierde farmecul.[:D]

Pentru unii e greu, al naibii de greu, sa-si spuna parerea in mod civilizat.

 

Copiloi,id="purple">tu o acuzi pe In_trecereid="purple"> ca afirmatia ca a studiat psihologia ar fi neadevarata. Mai degraba m-ai crede pe mine, ca am psihologizat ieri in pic. Si unde mai pui ca as fi vrut sa resuscitez niste idei ale lui Freud cu privire la sexualitate, dar mi-a fost lene![:D] Poate o fac miine, ca-i 6 mai, daca mai stai p'aci.

 

Coranima, id="purple"> si eu am zis pina acum de nshpe ori ca fac stinga imprejur si tot p'aci mi-s. Fir-as sa fiu de mincinoasa! [:o)]

 

I want to break free!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by yank

 

Ce relevanta are daca e sau nu psiholoaga,daca ...

 

Life`s a bitch and then you dieid="size1">

 


id="quote">id="quote">

 

Uite ca are relevanta, pentru ca ea (sau el) asa si-a facut "intrarea", a postat in calitate de psiholog, iar pentru multi chiar a contat ca e psiholog (si nu inginer, economist, matematician sau mai stiu eu ce)id="size1">!

 

De ce nu ati intrebat-o pe ea (sau pe el), ce treaba are psihologia sau meseria ei (lui) (daca tot a invocat-o)id="size1"> cu open marriage-ul - subiectul de fata - si ma tot intrebati pe mine? De ce nu v-ati crispat atunci, cand a declarat in_trecere, ca e in trecere pe aici sa ne spuna cate ceva din cartile de psihologie, daca tot nu are nici o importanta?

 

Iar in ceea ce te priveste Yank , oricat m-ar interesa pe mine persoana in sine, nu mi-am permis sa cataloghez in nici un fel, nici pe cei adepti open marriage-ului, nici pe ceilalti!!! Daca nu s-au sesizat moderatorii, ia de aici o [8] de la mine - una simbolica, dar cu semnificatie!

 

Alina

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by copiloi

De ce nu ati intrebat-o pe ea (sau pe el), ce treaba are psihologia sau meseria ei (lui) (daca tot a invocat-o)id="size1"> cu open marriage-ul - subiectul de fata - si ma tot intrebati pe mine? De ce nu v-ati crispat atunci, cand a declarat in_trecere, ca e in trecere pe aici sa ne spuna cate ceva din cartile de psihologie, daca tot nu are nici o importanta?


id="quote">id="quote">

 

Pentru ca open marriage are de-a face cu open mind, iar mind-ul, e obiectul studiului psihologiei, nu al matematicii. Asa de greu!!!...

Asta nu inseamna ca psihologii&co zboara din foloare in floare iar matematicienii stau legati la tarus, dar un psi are o alta viziune asupra modului de a gindi si a actiona al omului.

 

I want to break free!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...