Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ultima trecere


Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by cipcipcip
quote:Originally posted by blue eyesPentru ca open marriage are de-a face cu open mind
id="quote">id="quote">Open marriage si open mind...Hmmm, n-as fi asa siguraCipcipcip si bebe Julia 4 august 2005
id="quote">id="quote">as fi si eu curioasa...de unde pana unde?? [alcool]Lena si t-rex Freya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Elise
quote:Pentru ca open marriage are de-a face cu open mind
id="quote">id="quote">Da.Incep cu "open" amindoua! [alcool]numa' ca una e evolutie, alta involutie, tot cu "volutzie" ceva....Elise
id="quote">id="quote">Nu te supara pe mine, dar uite la tine un comentariu arogant si zeflemist care nu-si are rostul.Din care cauza s-a ajuns unde s-a ajuns si tu faci parte dintre cei care se mira Elise ca nu se poate discuta "civilizat".pacat..daca nici de la cei cu un oarecare iq ridicat nu poti citi un rind fara bataie de joc, ce sa ne asteptam de la..stii tu de la cine..si tot asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Nu te supara pe mine, dar uite la tine un comentariu arogant si zeflemist care nu-si are rostul.Din care cauza s-a ajuns unde s-a ajuns si tu faci parte dintre cei care se mira Elise ca nu se poate discuta "civilizat".

pacat..daca nici de la cei cu un oarecare iq ridicat nu poti citi un rind fara bataie de joc, ce sa ne asteptam de la..stii tu de la cine..


id="quote">id="quote">

 

 

Sheid="red">, oarecarele meu iq nu vede nici o legatura intre cele 2 concepte, in afara faptului ca, asa cum am zis, incep amindoua cu "open".

 

In al doilea caz s-ar fi potrivit dupa "open " orice alta componenta, dar nu biata "mind", care saraca sigur n-are nici o treaba cu atractiile animalice de care spunea in_trecere.

 

Sa continui sa detaliez?

ramin asha, zeflemista, in sperantza ca ai prin ideea. [:D]

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by blue eyes

Eh, Elise, facusi analiza lingvistica, te-oi simti mai bine acum.She, eu fac stinga imprejur acum. Vii cu mine sa bem o cafea ?http://www.220.ro/stuff/Arta___in_ceasca_.htm I want to break free!id="blue">


id="quote">id="quote">pai vin, ce sa fac acum? zahar si fara lapte si sa-ti mearga gura:)si tot asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai Alino, copiloiule (ca draga-mi esti), tu ai dedus ca nu e psiholoaga ca ti-a recomandat neste materiale de pe gogl'.

pai stai ase, ca si io mi-s injiner, din ala electronist, si la sobectul unei fete care "se corenta", i-am dat neste explicatii despre acumularea sarcinilor electrostatice prin frecare, da' daca atunci ma'ntrebai despre caracteristicele tranzistorului cu efect de camp, crezi ca-ti redam din memorie?

he he he, tot am uitat, dadeam rapid o cautare pe gugl', insemna cumva ca mint in privinta meseriei?

 

 

fetele de pe DCid="size1">

 

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...