Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clipe din trairile sufletelor noastre...(7)


Recommended Posts

Neatzaaaaaa.......

Din nou o zi superba,superba,superba......

Bucurati-va de soare,de ciripitul de la fereastra,de imensitatea asta de verde,de flori......si de florile de linga voi care va spun "mama"

 

Huhhhh......a dat romantismul peste mine.....

 

Ia mai treziti-va mai,ce tot leneviti prin pijamale intr-o zi atit de minunata?

Cafeaua se raceste,briose n-am mai facut ca ziceti ca va ingrasati,haideti o data......

 

 

P.S.Si totusi.....mi-ar fi placut acum sa fiu intr-un colt de natura salbatica.....

 

BRENDA

 

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine va-m gasit.Cine poate sa-mi dea o idee pt. ca nu mai stiu ce sa vac cu copii,sunt f.f.f. obraznici si il copiaza tot timpul pe "el" adica toate comenterile si replicile lui si nu mai pot sa-i fac pe copii sa ma asculte cva fac ce vor ei.In plus daca ies cu copii afara in fiecare zi am probleme cu "el" ca unde si de ce am stat atat afara , nici cum nu mai este bine ,simt ca inebunesc.Ce sa mai fac?

 

 

lola

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lola, ce sa zic ?

Normal ca il copiaza. E singurul model masculin pe care il au prin preajma.

 

Daca lucrurile sunt asa cum le-ai descris si daca modelul nu e bun, probabil ca tot ce poti sa faci e sa le iei copiilor modelul din fata.

 

Dar asta doar daca relatia voastra e atat de stricata incat nimic nu o mai poate repara. Daca stii tu ca ai facut totul sa indrepti lucrurile si pur si simplu nu mai merge.

 

Cat despre copii...toti sunt obraznicuti si neascultatori la un moment dat. Nu avem ce sa facem decat sa devenim prietenii lor, nu mamicile rele si cicalitoare de care sunt satui.

Cred ca doar asa ti-i poti apropia. Fii prietena lor, razi cu ei, distrati-va impreuna, faceti lucruri frumoase, plimbati-va...

 

Iulia

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey Iuli,de ce invoci dreptatea? Ca ieri fu invers......io ma trezisem si voi dormeati....asa ca sintem chit......[:D]

 

Io azi am un examen pe care nush daca-l voi lua,pt.ca n-am invatat nik si e...greu rau.....Da' ma duc,incerc....ca sa ma aflu in treaba....

 

Alma.....ai fost la munte?

 

Cati.....tu ce faci acolo? Te-ai impacat cu exul de esti asa tacuta?

 

Ioana....mai lasa munca....nu-ti ridica nimeni statuie.Ce face mama ta? E bine?

 

Dani.....esti pe "idle" de 2 zile si nu stiu cite ore....ai uitat pc-ul deschis la job?[:-)))]

 

She.....cum ramane cu muntele ala?

 

V-am luat pe toate la rind,cu Iuli avui "rafuiala" din primele rinduri,nu cred ca am scapat pe careva,poate doar pe Ril care s-a autoexpulzat din rindurile noastre,desi asta denota altceva,si pe Alyssa,care stim ca e in "concediu"

 

 

 

BRENDA

 

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"

http://community.webshots.com/user/brendamitran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor. Ce bine e in concediuuuuu ! Singurul lucru pe care vreau sa-l fac saptamana asta e sa conduc. Mi-am luat permisul de doi ani, am condus atunci doua luni si... de atunci n-am mai pus mana pe volan. Din toamna voi fi nevoita sa conduc si chiar si acum mi-ar fi mai usor daca as conduce.. Asa ca de ieri am inceput sa conduc intai pe la Snagov, unde nu e traficul din Bucuresti. Cu mama alaturi, pe post de instructor. De azi o sa conduc si in Bucuresti, intai pe trasee mai putin aglomerate. Asa ca stati in casa azi, nu iesiti pe strada.:)))

Azi e ziua fetitei unei prietene, asa ca dupa-amiaza imi iau copila de la cresa si mergem la petrecere. Sa aveti o zi frumoasa !

Apropo, cred ca sunt meteodependenta. Cum a iesit soarele, cum ma simt mai bine dispusa, desi caldura excesiva imi face rau.

 

Brenda, mama e bine, desi tot o doare coloana. Sper sa-i treaca, cred ca e doar de la soc. Stiu ca nu-mi ridica nimeni statuie, dar am multe rate, plus asigurarea de studii a lui Cata... si asta e, trebuie sa prestez. De fapt, mi-am luat concediu ca ma simteam prea obosita. Si numai ideea ca o saptamana nu muncesc ma face sa ma simt bineeeee.

 

Kuki, buna cafeaua ta. Hai ca vine tura a doua de cafelute. Azi e luni si sigur mai vreti o cana...

 

Pupici.

 

Ioana & Maria Catalina

 

http://photos.yahoo.com/ioana_sora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lolabumi albumul pe Desprecopii il primesti la 30 de zile de la data inscrierii pe acest site. Te-ai inscris in 10/05/06 deci pe 10/06/06 vei impli acele 30 de zile.

 

Procedura de facut upload la poze este descrisa aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45713

 

nu stiu daca mai sunt probleme cu albumele Desprecopii. verific si iti spun.

 

intree timp, daca vrei sa iti faci un album online, poti incerca pe www.webshots.com. Ii dai free sign up si urmezi pasii de acoplo. Daca nu reusesti baga un mesaj aici si vei primii un raspuns.

 

Succes [flo]

 

 

Freia si [copil] Alexa

 

 

"]Intram in legalitateid="blue">id="size1">

 

 

"]Sa ajutam la terapia pentru Ema

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...