Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Spitalul Filantropia - Peltecu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 96
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Elena, de ce sa nu mai vrea paciente?? Poate ca are ceva de facut saptamana asta sau poate e plecat.......daca a zis sa suni luni, te va chema sigur ori luni la Euroclinic ori miercuri la Medical City. Eu asa cred...in plus, nu e asa mult, practic mai putea sa te cheme maine sau vineri, si nici nu stiu daca are consultatii undeva la privat zilele astea...deci nu astepti asa mult..Macar pt prima consultatie e cel mai bine la privat, aveti timp, nu va deranjeaza nimeni...Stai linistita, ok? Cum a decurs conversatia? cred ca ar tb sa mutam conversatia despre dr Haiduc la topicul despre el, ok? Mami de [url="http://b2.lilypie.com/UAgKp3.png"]fetita[/url] [copil] [fetita] si de [url="http://bd.lilypie.com/ilonp2/.png"]baietel[/url] [gravi] [baietel] 21+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai conversatia a fost foarte rapida, cred ca era ocupat. I-am spus ca am nr de la tine, mi-am cerut scuze pt deranj, i-am spus ca as vrea sa merg la dansul pt consultatii si ca sunt insarcinata in 14 sapt. El a spus sa-l sun luni dim. pt programare, si i-am multumit si atat. Eu sunt asa agitata ca ma gandesc ca e tarziu cu sarcina si sa nu am probleme. Ce zici, cat sa-i dau inafara de plata consultatiei "atentia",si cand sa i-o dau, ca nu prea stiu,nu prea am fost la doctori, si cum tu esti pacienta lui cred k stii cum ar fi multumit. Cum e, tanar batran? Are rabdare sa-ti explice , sa vorbeasca cu tine? Sau e repezit? Si ce tre sa-i spun? Sau o sa ma intrebe el? (te-am omorat cu intrebarile[pup])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spic de grau, ce am povestit a fost ca raspuns la un anume subiect in discutie. Eu cred ca toate gravidutele au dreptul sa stie cat mai multe despre medicul pe care si-l aleg si bune si rele. Vad ca nu am fost bine inteleasa, o malformatie grava descoperita la 7 luni in conditiile in care la 12 sapt ti se poate spune sexul bebelusului e ori din ignoranta medicului ori a pacientului, si nu cred ca se poate numi avort la cerere. Faptul ca medicul iti numeste copilul pe care ai ales sa il nasti cu el intr-un fel total neindicat dpdv pshihologic iarasi e grav, ca s-a cerut sau nu autopsie nu are relevanta, e normal sa se ceara. Daca vorbim sau nu despre lucrurile astea, nu va schimba faptul ca Romania este tara cu mortalitatea infantila cea mai mare din Europa, si ca in general medicii de aici, nu sunt pregatiti psihologic pentru anumite cazuri gen mamici de ingerasi. Le rog pe gravidute sa nu puna la inima ce au citit, doar sa fie informate sa isi ceara drepturile si sa lupte pentru ele. Mihaela [gravi]14+ & Irina nov 2005 mh
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena daca ti-a zis sa-l suni luni pe el s-ar putea sa te cheme la Medical City miercuri ori inainte de 5 ori dupa 8 seara ca nu mai are loc pt prog. Asa ma chemat si pe mine prima oara la 8 seara dupa toate prog,stai linistita ca o sa stea de vb cu tine si dupa ce iti spune tot asteapta sa-l intrebi tu, CALMEAZA-TE [:D].O sa vezi ca e super de treaba are vreo 35 de ani cred !!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, hai sa continuam la topicul despre dr Haiduc, v-am mai rugat. Aici nu este toata lumea interesata de dr nostru. Scriu acum dincolo, okkkkkkkk??????? Mami de [url="http://b2.lilypie.com/UAgKp3.png"]fetita[/url] [copil] [fetita] si de [url="http://bd.lilypie.com/ilonp2/.png"]baietel[/url] [gravi] [baietel] 21+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...