Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puteti ierta?


Recommended Posts

Puteti ierta un om care i-a facut copilului vostru un rau psihic care il va marca toata viata? Luminita si [copil] Andrei Tudor - copilul meu cu ochii ca cerul(16 august 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lumylorv/my_photos"]Album Andrei [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu.

 

Io shi plozii turbulentziid="Comic Sans MS">id="blue">

 

 

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Categoric nu. Copilul e cel mai important pentru mine. Daca ai nevoie sa vorbesti, te ascultam Luminita.

 

Oana si Seb [hagi]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

 

POZE

1 2 3

4 5 POZE MARTIE-APRILIE

 

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE![steaua][steaua][steaua]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copii n-am inca dar de iertat n-as ierta pe nimeni care ar face rau cuiva drag mie. Asa sunt eu. Nu numai ca nu iert, dar am grija sa-l fac sa sufere inzecit! Astept rosiile sa vina in valuri peste mine pentru intoleranta.

Sper din tot sufletul ca asta este o intrebare de ordin filozofic si ca nu s-a intamplat nimic cu copilul tau!

 

Diverse pentru nunta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar si eu care cica is "proasta de buna" si culmea tolerantei, asa ceva n-as ierta.

 

Dar totusi da-ne mai multe detalii...ca prea ne dam cu parerea aiurea, fiecare cu ce-si inchipuie.

 

Iulia

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...