Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicie fericita


Recommended Posts

Trebuie s-o spun si eu: sunt fericita si se poate! sotul meu e o minune, imi cumpara flori in fiecare luna de ziua noastra, e iubitor, e dragut, e protector si este asa de frumooos mai fetelor!!! n-am crezut ca voi avea asa noroc! avem casuta noastra si abia asteptam sa ne reintalnim seara de seara, asta daca nu mai da intre timp o fuga pana la mine la birou sa ma vada! [il]

Am trecut si prin greu, eu am pierdut de curand o sarcina destul de inaintata (5 luni) dar a fost alaturi de mine cu toata fiinta lui. Prin felul in care se poarta a facut pe cineva apropiat sa spuna ca n-a mai vazut un barbat asa iubitor decat in telenovele! [il]

Sper sa tina dragostea asta toata viata! avem aproape trei ani impreuna...

 

Pozeid="Comic Sans MS">id="orange">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Multumesc, Dana 26id="purple">! din pacate nu avem copii, eu am pierdut de curand o sarcina si trebuie sa asteptam pana prin august-septembrie ca sa ma refac complet si sa incercam din nou. Ne dorim insa foarte mult, cred ca vorbim zilnic despre asta!

Va doresc si eu inca multi ani de fericire!

 

Simona

 

Pozeid="Comic Sans MS">id="orange">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am avut greutati, mai ales in primul an de casnicie, dar ne-a ajutat Dumnezeu si am trecut peste toate. Chiar si acum ne mai certam (avem noi motivele noastre!), dar ne iubim si suntem cei mai buni prieteni... Iar dragostea noastra creste cu fiecare zi si datorita puiului nostru, pe care il idolatrizam... Si cum sa nu fim fericiti cand eu sunt mamica, iar el e taticul acestui minunat pui de om?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/despina55414/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumos subiect!

Raspunsul simplu e DA! Sunt fericita pentru ca ma face asa zi de zi! Sunt fericita cand ma alearga prin casa, cand adormim imbratisati, cand ne trezim si ne privim minute in sir, cand ma suna de 12 ori pe zi, cand sufletul imi arde de dorul lui in timpul zilei, cand stam seara ore bune si vorbim cate-n luna si in stele, sunt fericita ca e un om integru, talentat, muncitor, protectiv si extrem de tandru.Sunt fericita pentru ca el e fericit! Sunt fericita ca am avut sansa sa ne intalnim si sa ne descoperim! Si pentru asta multumesc zilnic!

Sunt fericita!

 

La bine si la greu, STEid="red">AUAid="blue"> - Campioana sufletului meu!!![steaua]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...