Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicie fericita


Recommended Posts

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hihi, ce m-am bucurat cand am citit ca fetele mele sunt fericite:) [olala]

 

Si eu sunt foarte fericita (suntem casatoriti de 3 ani:) pentru ca avem multa dragoste de daruit unul altuia, pentru ca relatia noastra este un proces in curs de perfectionare:) in care amandoi investim mult si mergem pe principiul "mai intai daruiesti, apoi astepti sa primesti" [;)]

 

Flaviaid="purple"> (sotie si mamica fericita)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roxanik

Raspunsul e DA!! si nu-mi doresc altceva decat sa fiu cu el, sa ma uit in ochii lui albastri pana la adanci batraneti. E cel mai calm si mai tandru om, simplu, bun la inima, generos cu cei din jur, iubitor si, mai ales, sincer. Putem vorbi despre orice si nu avem secrete unul fata de celalalt, ne sfatuim si ne intelegem foarte bine. Nu cred ca trebuie sa mai adaug ca e si cel mai good-looking si nu o spun doar eu, ci si toata lumea. Pe langa toate astea, e bun in toate fara exceptie[:I]O sotie fericita, alintata si iubita


id="quote">id="quote">intrebare: si tu esti la fel de sincera cu el?[?]Nushulica si finutza [copil] Ingrid(11.12.2005)[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxanicea, ai fost mai mult decat draguta, multumesc! si voi sunteti foarte frumosi! chiar ati avut acelasi traseu in luna de miere? (n-am vazut inca toate pozele). ati fost in Venetia? noua acolo ne-a placut cel mai mult!

 

Verighetele sunt intr-adevar deosebite, impreuna formeaza o inima.

Si eu m-am bucurat sa gasesc aici atatea miresici fericite de 2005! inseamna ca ne mai vedem pe-acolo!

Multumesc pentru urari, de asemeni!

 

Va pup pe toate si va doresc zile frumoase si calde!

 

Simona

 

Pozeid="Comic Sans MS">id="orange">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si_bv ,

nu am fost deloc dragutza, am fost pe cat se poate de realista!

da, am fost si al venetzia, dar nu am stat asa mult ca voi, cred. la noi punctul in care am statzionat mai mult a fost roma. de acolo am urcat pe coasta in sus catre pisa si mai apoi genova, san remo. am trecut in frantza si am stat iar mai multicel la nise, dar ne-am plimbat pe toata coasta in zona ei cea mai renumita, pana la st tropez.

nu am poze din concediu.pt ca tura aceea am filmat. am cateva facute cu telefonu` dar au rezolutzie nasparliutza.....si nu le-am pus pe yahoo.photos.

 

felicitari inca o data tzie si tuturor!!!!!!!!!!

 

sa fim al fel de fericite si peste 30 de ani si peste 50 de ani!!!!!!!!!!! si sa ne mandrim cu copii istetzi si sanatoshi!

 

numai bine!

 

pupici tuturor!

 

[pup][flo][flo][flo][flo]

 

roxi [floare3]foto

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roxanik

 

 

P.S. Fetelor, va rog mult sa nu va mai puneti poze pe DC pt ca este o tipa nushulica id="size4">id="black">care le publica fara consimtamantul persoanei.

 

raspuns pentru nushulica: nu, "draga", ii spun minciuni de dimineata pana seara si in somn si tot ma iubeste.( sarcasm)esti tare glumeata!!!

 


id="quote">id="quote">

 

 

saraca de tine daca nu te ajuta deloc intelectul nu ai ce face...in primul rand ca tu ti le-ai publicat singura cu manutza ta ca eu nu aveam de unde sa-ti stiu adresa de mail si in al doilea rand eu nu le-am publicat fara consimtamantul tau pentru ca erau deja facute publice si nu le-am publicat nicaieri decat tot aici pe dc si asta ca erau fetele curioase sa te vada cat esti de frumoasa ca isteatza....cam slabutz[xx(]

 

Nushulica si finutza [copil] Ingrid(11.12.2005)[hop]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Fetelor, va rog mult sa nu va mai puneti poze pe DC pt ca este o tipa nushulica care le publica fara consimtamantul persoanei

 

 

Draga, parca ti s-a spus de catre moderatori ca o data facut public linkul cu pozele personale ,el poate sa circule nestingherit pe internet fara ca cineva sa poata fi acuzat de furt- doar sunt poze publice ce barbadosul meu [:D]

Acu daca tu te-ai bagat in laturi si nu mai vrei sa te recunoasca nimeni asta e problema ta dar n-o baga pe nushulica la inaintare.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, ce ma deranjeaza pe mine emoticonul ala... il gasesc tare vulgar. Dana, no offence!

 

____________________________

Winners don't quit; quitters don't win.

__________________________________

Don't give me an attitude; I already have one!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Nadia1976

Of, ce ma deranjeaza pe mine emoticonul ala... il gasesc tare vulgar. Dana, no offence!____________________________Winners don't quit; quitters don't win.__________________________________Don't give me an attitude; I already have one!


id="quote">id="quote">si eu il vad la fel de vulgar, sincer.....;[pathot] asta mi se pare mai potrivit pt a indica actiunea si momentul...in fine....pupi tuturorroxi [floare3]foto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...