Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce mai ramane dupa 10 ani ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Din experienta mea eu zic ca trebuie sa te tragi mereu de mineca. E simplu sa stai si sa critici. Sincer, daca v-ati putea urmari din afara, chiar sinteti sotiile perfecte?

Obosite, nervoase, nearanjate... Cu niste kg in plus. Nu mai sintem nici noi persoanele cu care ei s-au casatorit. Eu dupa ce m-am tot vaicarit ca nu e sotul cum trebuie am inceput in sfirsit sa ma gindesc si in felul asta. De atunci am incercat sa schimb lucruri marunte. Poate tac citeodata cind imi vine sa comentez. Poate incerc sa zimbesc mai mult... De ce as fi morocanoasa?

E mult mai bine sa ai o atitudine pozitiva. In felul asta il fac sa se rusineze cind e mocofan si mai scapa vreo timpenie.

Dar nu dau totul pe tava. Cer ca si el sa se comporte civilizat cu mine. Intotdeauna am avut impresia ca daca te umilesti in fata unui barbat el nu va pierde ocazia sa te calce in picioare.

Deci daca gresesc eu cu ceva nu ma jenez sa recunosc si sa fac matanii. Dar atunci cind greseste el cu ceva mai serios nu trec cu prea mare usurint peste. Altfel uita repede si face la fel.

Intr-un an nu si-a amintit de aniversarea noastra. Va asigur ca nu i se va mai intimpla niciodata...

La mine e totul sau nimic.

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...