Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gresesc eu ???


Recommended Posts

"...ca se intampla de 2 ori pe an"

 

Yo cred ca se intimpla rar si asta il enerveaza pe EL.

Trebuie sa maresti frecventa....nu sa cauti alte solutii asa cum te invata fetele. Ele te vor aici material didactic...asculta la mine ce-ti spun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus

"...ca se intampla de 2 ori pe an"Yo cred ca se intimpla rar si asta il enerveaza pe EL. Trebuie sa maresti frecventa....nu sa cauti alte solutii asa cum te invata fetele. Ele te vor aici material didactic...asculta la mine ce-ti spun.


id="quote">id="quote"> Eu nu am zis ca se intampla rar...am zis doar ca sunt momente cand nu am chef cand vrea elPozele meleCe nu te doboara te face mai puternic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by jesia
quote:Originally posted by Guestus

"...ca se intampla de 2 ori pe an"Yo cred ca se intimpla rar si asta il enerveaza pe EL. Trebuie sa maresti frecventa....nu sa cauti alte solutii asa cum te invata fetele. Ele te vor aici material didactic...asculta la mine ce-ti spun.


id="quote">id="quote"> Eu nu am zis ca se intampla rar...am zis doar ca sunt momente cand nu am chef cand vrea elPozele meleCe nu te doboara te face mai puternic
id="quote">id="quote">ce este rar pt unul este des pt celalalt.Sotul tau te doreste si te vrea.Fii fericita.Incearca sa-i dai de inteles cum sa faca sa te aduca sa vrei si tu. Sa stii ca pofta vine mincind:) faptul ca se plinge si te simte ca o faci citeodata numai pt el fara sa traiesti ceea ce faci este semn bun sa stii, ca nu este un egoist care doreste o papusa de cauciuc. Nu e rau, nu?si tot asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jesia nu esti singura. Uite poate gasesti aici ceva idei.

 

Din proprie experienta iti pot spune ca "pofta vine mancand". Chiar daca la inceput nu vrei, odata intrata in joc iti poate placea. id="Comic Sans MS">id="purple">

 

kiss [pup]

 

"Nu fi trist daca nu ai fost remarcat. Fii trist daca n-ai facut ceva remarcabil." Confucius

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum a zis si guestus ,e timpul sa maresti frecventa.Incearca-l sa-l intelegi si pe el.Tu pina acum decite ori ai tras de el sa faceti sex/dragoste?Din cite am inteles la voi se intimpla rar sa faceti dragoste ,deci nu e vorba ca tu nu ai chef citodata ci mereu.Pentru ca daca ati face-o mai frecvent ,numai o mingiere te-ar duce imediat la sex .In afara de zilele cind intradevar esti f obosita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi se pare normal sa se supere ca tu nu ai chef si sa va certati pe acest motiv. Momentele acelea trebuie sa fie dorite de amandoi, nu sunt o obligatie.

Daca nu stie sa respecte asta, nu stiu cat te respecta ca femeie.

 

Ce va face daca vei fi insarcinata si din diverse motive poate nu vei putea sa faci dragoste timp de 9 luni ? Va stii sa respecte asta ? Te iubeste indeajuns incat sa accepte asa ceva ?

 

Ar trebui sa vorbiti despre lucrurile astea la rece, nu atunci cand are chef si e frustrat ca nu se poate descarca.

 

Cat despre tine trebuie sa incerci sa te odihnesti, sa te relaxezi, sa iei vitamine si sa vezi daca nu ai niste probleme hormonale. Stressul si oboseala au un efect devastator asupra libidoului (cel putin la mine).

 

Iar daca nu ai chef, nu o fa, pentru ca mai mult vei strica in relatia voastra, va veti simti amandoi frustrati.

 

Sanziana & Marina (03/10/2004)

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/sanziana72/my_photos

 

Be carefull of what you wish for, cause you might get it! / Ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa primesti!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt offtopic,dar la noi e pe dos,eu vreau si el nu vrea. De fapt are chef extrem de rar si ma intreb daca nu cumva si atunci o face doar ca sa nu ma mai plang eu. Ca sa fiu totusi on topic, eu l-am inteles cand am vazut ca nu are chef,stiu ca e extrem de obosit,discutiile au inceput sa apara doar in momentul in care am vazut ca nu are chef niciodata.Tocmai de aceea,poate ca si la voi situatia dureaza de mai multa vreme,poate ca o faceti foarte rar si de asta se plange sotul.Dar eu zic ca esti norocoasa fiindca il intereseaza daca vrei s-o faci cu adevarat sau o faci numai de dragul lui.

 

-------------------------------------------------------------------------------------One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...