Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gresesc eu ???


Recommended Posts

quote:Originally posted by rosa sinensis

poate ca o faceti foarte rar si de asta se plange sotul.

 

 

 


id="quote">id="quote">

 

Nuuu... problema nu e ca se intampla rar (nu se intampla rar)...cum am mai spus uneori nu am chef(asta se intampla rar dar se intampla

 

Pozele mele

Ce nu te doboara te face mai puternic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si noi am avut problema aceasta. Dupa ce ne-am mutat impreuna eu eram mai dornica de actiune[:D] ( eu eram inca in faculatate) iar el , cum lucra era deseori obosit. Binenteles ca daca ma refuza, ma enervam si incepeau certurile...dar pana la urma am prins smecheria. Ii ziceam , bine, nu facem nimic...si nu il lasam in pace . Binenteles ca pana la urma [xinpat]. Acuma insa s-au cam schimbat rolurile. Eu sunt "obosita"[:D] si el este cel dornic de actiune.

 

poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Draga mea,

Iubirea este daruire totala trup si suflet! Dar nu numai din partea femeii! Deci, ideea ar fi ca dragoste numai de cheful lui nu se face! Ritmurile noastre bio-psihice sunt diverse si acceptarea acestor ritmuri in mod reciproc, face parte din jocul iubirii si mai ales din cotidianitatea casniciei. Comunicarea reala va rezolva totul intre voi, mai ales ca exista iubire. Si nu te astepta sa inteleageti totul dintr-o data! Dati-va timp si incurajati-va unul pe altul [cina2] subliniind faptul ca nu iubirea fizica este garantia absoluta a legaturii de iubire dintre voi.

Diego

 

Diego

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...