Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (2)


Recommended Posts

neatza. la multi ani sarbatoritilor!multa sanatate si tot ce va doriti! si eu ma inscriu in clubul bolnaviorilor. stef are traheobronsita. si el tuseste, a avut febra, a vomitat...tot tacamul![bang] pupici tuturor si refacere rapida. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim de urari fetelor.[pup][pup][pup] La multi ani pentru Andrei din Cluj si desigur pentru al meu.Sa ne traiasca si sa fie sanatosi. Noi ne pregatim de sarbatorit ca ni s-au anuntat ceva musafiri. Multa sanatate tuturor copilasilor bolnaviori. Luati antibiotice? Sa va faceti bine cat mai repede. gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sarbatoriti ANDREIUCI??? inca o data "La multi ani"! am sunat si eu in tara , ca e si ziua nepotului , si de nume si de nastere . si iar mi-am adus aminte de voi. lui hiro i s-au mai uscat bubele , speram ca de luni sa poata merge la gradi, ca altfel ma duc eu cu capul , nu am iesit afara de-o sapt. mamicilor ! aveti grija de bolnaviori [:D] pupici tuturor [pup] si un [cheers] in cinstea sarbatoritilor nostri [flo] G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. n-am fost la parada..ca stef inca mai are muci si mai tuseste. oricum, e mult mai bine...e pe vindecate. sper ca pana luni sa fie bine de tot ca sa putem merge la gradi. eu de luni voi fi baby sitter, la fetita unei foste colege de facultate. sa vad si eu cum e sa ai fetitza![:D] o sa va povestesc luni seara impresiile.[;)] pupici si sanatate multa tuturor. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vorbiti de copii incapatanati si neascultatori? Asta-i domeniul meu si al lui Andrei. As schimba locul cu orice mamica de fetita, cel putin din cele pe care le cunosc eu si care isi tin mamica de mana pe strada si nu fug in toate partile deschizand usa la magazine , lovind oamenii peste picioare s.a.m.d. ca va pot spune la nesfarsit.[bang] Aseara l-am pierdut in Praktiker, intr-o fractiune de secunda nu era.L-am cautat prin multimea de oameni si de rafturi si nu era nicaieri. M-am intersectat de cateva ori cu sotul meu si nu-l gasisem nici unul si deja il strigam disperata si ma gandeam ce sa fac. Si au trecut minute bune pana i-am auzit vocea, noroc ca are gura mare. Se juca linistit la niste veioze si eu deja aproape plangeam de disperare. Asa ca spor la baby-sitting si pupici tuturor[pup] gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...