Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HO, HO, HO. Eram tocmai pe pagina a 4-a.[ups] Ce faceti ? Il asteptati pe Mos Nicolae? Eu tocmai am impachetat cadourile, il asteptam si pe nepotel sa vina la noi si-l imbracam pe sotul in mos. Acuma sper sa nu se sperie copiii si sa[q] Sa fiti cuminti si sa primiti cat mai multe daruri.[pegeam] [pup][pup][pup] gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a venit mosul cu un ou kinder si o masinuta,atit s-a putut anul asta. Andrei s-a bucurat f.mult pt.cadou si mie imi curgeau lacrimile.De o vreme incoace pling din orice,cred ca sint cu nervii in pioneze,dar nu ma mir cu atitea probleme.Abia astept anul 2007,sper din tot sufletul sa fie mai bun ca asta. Va pup si sa va aduca mosul multe cadouri. gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. chestia cu baby sitter - a cazut deocamdata. fetita e racita cobza si mama ei a profitat de ocazie si si-a luat medical sa stea cu ea acasa... stef a primit o groaza de dulciuri, un ou kinder mare care are ca surpriza un joc de hochei cu tom si jerry. e foarte incantat! si un puzzle tot cu tom si jerry, bineinteles.[:D] pupici tuturor. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei a primit o chitara [roker]si o carte mare cu povesti si dulciuri. Au stat si el si nepotelul socati de venirea mosului dar s-au dezmeticit repede.Al meu cand l-a intrebat cum il cheama zice: locomotiva. Stiti de unde i se trage , nu? De la locomotiva Thomas. Ma bucur totusi ca nu s-au speriat. Acuma stau si-mi plang de mila ca pe pantofii mei nu mi-a lasat mosul nimic. N-am fost oare destul de cuminte?[zz] gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...