Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aoleuu....gabri ce nasol tre sa fie , mai ales ca e bolnava[bang] eu nu am soacra , doar socru , si nu are treaba cu noi , cateodata ma gandesc ca, daca ar fi trait soacra , poateera altfel , ma ma afuta si ea cu copilul sau...., dar poate e mai bine asa . ca multe am mai auzit cu soacrele astea [bang] gabik inca mai sarbatoresti? dar , chiar , ce zic copii? numai bine. G.K.R
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

staaaaati asa fetelor, ca abia am inceput cu sarbatoarea:) Cel mare e incantat si fericit, micuta nu prea pricepe ce se intampla in jurul ei. Un pic se pare ca ii este dor de tati, e si normal, ea saraca nu a inteles scenele de cearta si betie. Oricum s-a schimbat de cand ne-am mutat, e mai calma, linistita, vorbeste mai bine. ex- gabibarta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot raul e spre bine Gabik. Asta conteaza cel mai mult sa-ti fie copiii linistiti si sanatosi. Eu l-am lasat azi pe al meu la soacra ca am lucrat dar cu inima stransa. In afara de faptul ca l-am adus murdar si cam flamand si ca l-a culcat de amiaza la ora 7 seara ,se pare lui tare i-a placut.[hagi] gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey...ce vorbiti voi de socrii vostri...nasol...cu socru-meu nu prea ma inteleg, dar ne "suportam" reciproc. iar soacra-mea e ok! asa ca nu ma plang. pupici tuturor si multa sanatate. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...