Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (2)


Recommended Posts

cgaby nu sunt melodramatica... da cred ca oboseala si-a spus cuvantul. La noi a fost o mega sarbatoare. cu invitati si neinvitati mult mai multi decat ne asteptam. La noi a fost ziua mea de nastere, onomastica sotului si a cumnatilor mei si am serbat si cele 11 luni ale printesei [bis][bis][bis] [alcool][alcool][alcool] Gabriela si Mateea Ioana 7.12.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello - ieri am fost plecata de acasa...[:D] maine mergem la auchan sa ne intalnim cu profesorul trasnit...stef e foarte incantat![cool] pupici si noapte buna. gabella - serviciu usor! cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami, Si Adelinei i-a cazut primul dinte :acum o sapt. Si are 5,6 ani. Si s-o vezi ce mandra e ! Si ce ii mai arata bunicii (pe webcam) cum e ea stirba! Cel de jos , stanga . Aici , in Franta trece un soricel si lasa cativa euro ptr fiecare dinte cazut , sub perna ! Ba Adeline i-a facut si un desen soricelului[:D] Iar cea mica , care vrea mereu sa faca totul ca sora ei zicea;"Si Héloise are dinte care se misca". In fr bineinteles . La telefon , cand sa spuna in romana , ma intreba pe mine cum se zice! O saptamana cu soare( chiar daca e cu "dinti"!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca umbla Zana Maseluta pe la copiii vostri[dint]. Ce mari copii aveti.... Andrei ma innebuneste cu zapada si cu saniuta ,si cum isi cumpara el cai sa-i traga saniuta, si vine si mosul cu saniuta bineinteles.[:D] S-a facut si aseara aproape ora 12 si inca Andreiucu meu imi tot povestea [bang]. Si la noi ploua de cateva zile[pic][q] Sper ca diseara schimbam subiectul. Micutilor vostri ce s-a gandit Mos Nicolae sa le aduca? gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...