Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

GABRIELA !!! (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am iesit cu Andrei la cumparaturi si mi-a facut o criza de isterie ingrozitoare pe strada [bang]. Nu vrea sa mearga pe jos nici sa-l tai, numai in brate. Se agata de pantalonii mei, urla, se trage pe jos. E adevarat ca nici eu nu pot ramane calma pentru ca si daca-l iau cu frumosul si daca strig la el tot asa se comporta si pana la urma ma enervez.[blabla] Cel mai tare ma enerveaza oamenii care se uita la el de parca n-ar fi vazut niciodata un copil sa planga .[mariaj] Voi n-ati avut probleme din acestea? gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabella, ce varsta are Andrei? Eu o mai trantesc pe Lili in carucior si acum la 4,5 ani. Mai ales daca merg la un magazin mai mare. Ea se baga singura in carut daca oboseste, mai trage un pui de somn daca o apuca, si e fara scandal:) Acum am fost la Real,am luat niste farfuroare fainute cu mos craciun, astea le bag in cizmulite,si niste dulciuri. Anul acesta va fi mai greu, mai ales financiar, insa trebuie sa fac astfel sa nu simta lipsa lui tati. ex- gabibarta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. mos niculae.....nu m-am gandit![alcool][bang] cred ca dulciuri si fructe...la noi asa se face de mos. de craciun se dau cadouri substantiale..dupa care vine si sf stefan...asa ca am de munca![:D] pupici tuturor. cgaby (mama lui stefan nazdravan) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gaby_costescu/my_photos"]stefitza[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei are 2 ani si 4 luni. Stiu ca este o varsta mai critica, am mai citit ca pe la 3 ani se mai linistesc si le mai trec fitele astea. Dar mai avem de asteptat inca 8 luni?[bang][bang] Il mai scutur si eu dar urla mai tare si rar imi pastrez calmul pana la capat. Eu inca astept sa mai creasca un pic si sa-i treaca . La noi Mos Nicolae vine cu daruri mai consistente si apoi de Craciun mai vedem noi ca intre timp mai e si sf. Andrei. Ce bine ca e singurul nepot la bunici si la matusica . gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...