Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJENCE ( p.21 )


Recommended Posts

Raportez : Andreea dupa prima zi de scoala are deja nasul infundat . Cu Paula am fost ieri un pic afara si deja azi-noapte a tusit sec ... din nou ... Ioana am primit mesajul. Bianca , ce mai stii de cabana ??? Scrie un PM cand afli mai multe . Mey fetelor am o problema : intr-o luna am uitat sa iau anti si in luna urmatoare , cand trebuia sa vina "rusii" , am avut doar o mica scurgere rosiatica - transparenta . Era chiar la termenul de sosire al mosafirilor ... Eu am inceput folia cu anti , crezand ca gata sunt ok , dar nu mi-a mai venit nimik , toata luna . Acum , terminand folia respectiva , tot asa , acea scurgere rosiatica doar o singura data si apoi ... gata , nimik . Simptomele le aveam , adica dureri de spate , usoare ameteli ... Ati mai patit careva asa ceva ? Sa mai astept sau ma ma programez la un gine ? Ce poate fi oare ? [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 302
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

eu am mai scris azi um mesaj si un PM...culmea Pm-ul a ajuns si mesajul nu..O fi intervenit Dumnezeul soacrelor[:D] ca ziceam ceva de dulce si eu, in legatura cu depozitul pe care ar trebui sa-l inchiriez , ca Bianca... Luca-Mihnea merge bine-nine in picioare, nu stiu daca v-am spus..e asa de dulce cum patruleaza el prin casa[:)] BIANCA-chiar asa nashpa e locul de joaca?...Ma asteptam la ceva grandios tinind conr de faptul ca proprietarii si-au vindut apartamentul, si s-au mutat in chirie sa sa-l faca... O sa merg si eu in inspectie, cindva, cind o sa fie vreme buna sa ies cu caruciorul... ADRIANA-eu postez mult si la beblusii de sept-oct 2005, si acolo avem deja o mamica cu bb2(dupa cel din sept 2005) si inca 4 gravidutze [:D] No, fara nici o legatura, ziceam si eu asa...[:D] ELUTZa- dar tu ii dai ciocolata la Mihai, de obicei?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana io-s dispusa de-o nanasala la bb3.[pup] ioana nu si-a investit banii din vanzarea ap in spatiul ala.oricum din punctul meu de vedere e mult sub asteptarile mele.sincer si eu am speret la cu totul altceva.adevarul e ca spatiul e cam mic si nu prea vad ce putea face. elutza pe unde esti? otilia tot frig e la voi la scoala? va tzuc si mai vin.......... PS ce-i cu cami? ca nu o mai vad in zona. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

is p-aci ioana eu nu-i dau ciocolata deloc ... dar ca sa nu ma cert cu soacra am acceptat asta ocazional ca mi-am zis ca n-o fi foc, insa cand am vazut ca se ingroase gluma (adica ii aducea zilnic fie ciocolata, fie napolitana cu ciocolata) m-au cam apucat dracii [bang][bang] felicitari lui luca pentru mers [pup] adriana eu luam la un momentdat un fel de anti (nu ami stiu exact ce) si aveam ciclu doar asa cum povestesti tu, am mers iar la medic si mi le-a schimbat si totul a fost ok ... deci s-ar putea sa fie din cauza asta sanatate fetelor [pup] bianca poate ar fi cazul sa-i faci o vizita soacrei sa te descarci [:D] [pup] pe toate Mihaiela si [comoara][url="http://photos.yahoo.com/ph/ela_dolha/my_photos"]Mihaita[/url] (20 iulie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am adus aminte sa va spun, apropo de anticonceptionala, k o cunostinta a ramas insarcinata desi sigur le lua cu regularitate, si a facut o tona de analiza sa i se potriveasca...Medicul, relaxat, i-a spus ca gagicul a fost mai eficient decit pastilele[bang] si ca situatia nu creaza precedent, poate merge in continuare cu aceleasi pastile[bang] Si situatia a rezolvat-o in timpul uneu ecografii nu stiu cum, cind i s-a facut o absorbtie ultrafina si a scapat...Nu tu, anestezie generala si chiuretaj... am uitat sa mentionez k tipa sta in Frantza...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Inca suntem la program scurt! Ce mai faceti? Adriana, sper ca nu e ceva grav. Ai fost la Dr.? Eu sunt furioasa, a fost ziua unei eleve, a facut 18 ani, si a adus la scoala un tort oooau suuper. M-a servit cu o felie si cu un trandafir din zahar ars, si in timpul savurarii trandafirului, mi s-a rupt un colt de masea. Ama, precis ca multe oricum nu mai avea, dar ma enerveaza, ca fix acum si-a gasit sa se rupa. Asta inseamna o vizita la stomatolog. Si nu ies ieftin deloc! [pup] la toate, sper sa ne reauzim maine din CALDURA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup]toate fetele si toti bbii!!! Numa ce veni de la gyneco (sa te duci si tu Adriana) si vestile nu-s deloc bune:(. Eu am facut operatie de fibrom in aprilie anul acesta si acum mi-a zis la echograf ca am iarasi un fibrom mare si un chist pe ovarul stang care ma doare al naibii[q]. Sunt asa suparata! M-a chemat la control peste trei luni si vom decide atunci ce vom face (probabil o alta operatie). Imi pare rau ca vin cu vesti proaste, chiar nu-mi e felul dar n-am cui sa spun. Mama e si ea prastie de suparata si nu i-am zis tot ce mi-a zis doctora. In rest, suntem binisor. Am fost si cu Calin la doctor ieri caci dupa vaccin i s-au umflat rau ganglionii sub maxilar si asa ne-am speriat. N-are febra, e vioi..dar ganglionii sunt f mariti. Ne-a zis ca e o reactie adversa a vaccinului (i-a facut si contra oreionului) si ca e chiar un usor oreion?! In rest, nika..obisnuit! Va pup si va doresc sanatate maxima! Sa auzim de bine ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...