Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, impreuna (48)!


Recommended Posts

Dana....ai sa-ti revi...fa-ti planuri de viitor... Doris,merge si Vali cu familia ei cu voi?Carucior ca cel din poza eu una stiu ca gesesti la magazinele pentru copii...poate ca acum nu-i sezonul lor,banuiesc ca din primavara se vor umple magazinele de ele... Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Io chiar is bleaga si aiurita de la vreme mi se trage, pai ce era concret de zis uitai luata de nostalgii si alea alea.... Doris, la ce-ti trebuie carutul, ca unul asemanator am si eu de la Spiridus, adica sistem de inchidere, parasolar, etc da a mea nu mai incape in el, e cam mic. Nu am inteles, e pentru printesita sau pt altcineva. Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao gagici, Danitin ma bucur pentru tine ca iti merge bine la noul job si ca iti si place. Doris fain de tine ca deja ti-ai facut rezevare pentru concediu si ca te si gindesti deja. Si noi ne-am gindit ca probabil mergem in Italia anul asta cu nasul lui Robert care sta in Germania, el inchiriaza o vila la malul marii Adiatice , aproape de Pisa si ne-a invitat si pe noi. Sper sa fie bine. Noi suntem ok avem putin muci sper sa raminem numai cu atita, i-am dat Nurofen si vitamina C. portocale si mere. Cu portocalele Robert nu se intelege foarte bine dar merele chiar ii plac. Ieri a fost pedepsit pentru prima oara asa mai sever. Il apuca citodata nebuniile si incepe sa loveasca.......... Ieri a " batut" bunicile , m-a sunat maica-mea disperata ca nu mai sie ce sa faca cu el, a inceput sa arunce cu jucariile a nimerit-o pe maicamea direct in ochi, la care ea i-a spus ca acuma merge la medic ........ si in soacramea a dat dar aia nu il atinge, tot ii spune ca nu este voie cu frumosul , ea nu intelege ca mai trebuie sa ii dai si la fund cind nu se mai poate. Maica=ea a facut pe suparata si vad ca a tinut azi cind s-a dus dupa el la gradi a intrebat-o daca a fost la medicul de ochi la care ea a spus ca da si ca i-a dat picaturi de ochi. Asta numai asa ca sa il spreie. Zoli ieri cind am juns acasa si i-a pove socrela ce a facut i-a tras ca lumea la fund si la pedepsit in camera lui. a plins vreo 3 ore in suspine cu intreruperi si azi cica este tot pedepsit. Nu mai rezistam cu el, citeodata nu stiu ce este cu el. Este super alintat toata lumea ii cinta in coarne, mai ales socrela la care intr-o zi o sa i se urce in cap. Normal ca numai cu ea vrea sa se joace, pentru ca, cu ea face ce vrea. Gata cu vaicareala dar simt ca nici eu nu mai pot............ Va las si va doresc zi buna, sper ca a mea o sa fie mai buna ca ieri... Diana si [url="http://community.webshots.com/user/zoltan_robert"]Robert[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti,fetele! Ma,iar ma doare capul de imi crapa si pe deasupra ma mai termina psihic si Maya. [help] Nu stiu ce are de cateva zile,dupa 6 seara plange de se-nvineteste,nu are colici,e schimbata,e mancata nu stiu ce fras are. Si ai vostrii tipau in halul asta? Imi tiuie urechile de atata urlet stiu ca e pacat ce spun dar ieri seara imi venea sa o arunc din brate,nu mai stiu ce sa-i fac. Am vorbit cu nasa-mea si a spus sa-i dau 4 pic de tinctura de muguri de tei argintiu cu putina apa plata. Oare e bine ? Va pup,o sera buna fetele. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetileee...buna-sara! multumim din suflet de urari. i-am transmis domnului si va pupa sfios pe toate. pe scurt ne-am sarbatorit strangand din dintzi, adica impreuna cu socrii si sarbatoritul intr-o stare de vai si-amar, cu o indigestie crancena, facea ca racheta alba...a tinut-o in imodium si tot felu de pastile, n-a baut si n-a putut nici macar sa priveasca tortul. [xx(] deh, o sa ne sarbatorim in uichend cu pretenii lui...speram. cadou primit un trening suuuperafin (l-am luat de la efect din mall) de-ala moale si calduros, plus o camasa-pijama (cum zice el), adicalea in dungi (faina zic io). si ca sa fie toate aliniate, ca horoscopu-i de vina cre ca---or fi stelele-n shpagat---edi s-o trezit azi la 5 dimineata cu rosu in gat si tot tacamu... asa ca io fac bine [hot], da'voi?? hmm?? am citit io, da cam din doo'n doo randuri. danitin in sfarsit vad ca ai pus un post cu fericire. vezi mama ca jobu era de vina?? [:D] felicitari de realizare. ano, felicitari si tie, stii ca sun fan toyo (apropos, a mea e toyxen). stiu ca v-ati dorit-o, sa o stapaniti sanatosi. silvana io azi am vazut la tine pe yahoo poza noua cu pitic si am crezut ca ai mai facut un kupil [alcool] m-am speriat. [pup] e dulcica foc. doris merge dieta? ma tunzi? da numa noaptea, ca io ziua am treaba [:D] pe restu pe toooate [pup]va pup dulce. cafea la mall simbata, duminica la orice ora, la o taca-taca [grup]....ce ziceti?? anda & iedutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ooooooooooooooooo....lume noua in zona:Anda...ma bucur tare mult sa te citesc...[pup]Mey zau ca imi e dor de tine!Mey fata draga:ce au barbatii tai?Nasol ca ati sarbatorit cu imodium pe domnu' sot...bietul de el,imi inchipui ce chef de petrecere a avut...Si multa sanatate micutului Edi...treceti iar pe antibiotic?[V] Si Luana e cu muci si tuse...Saru-mana de urarea pentru Toyo....[:D]hehehehehehehehe[:D]...stiam ca esti fan toyota...pai tu ce toyo crezi ca vroia Marius initial?[:D][}:)]Un Land Cruiser,dar nu ne tinea bugetul nici de-o luam in leasing...ramaneam dracului muritori de foame cersind la colt de strada...da' aveam Land Cruiser[^]...Ma rog,e visul lui![:D]Te pup si ma bucur mult ca ai dat pe aici!Multa sanatate! Dana...sa sti tu ca vremea e de vina...am avut si eu ieri o ameteala,de am mers toata dimineata in deriva![:D] Doris,am vazut ce ai trimis pe mail...foarte interesant...Vorba ta: m-a cam luat cu ameteala la un moment dat...cum merge cura?[:D] Mey gagici,ne dam in vichend cu sania,au ba?[:D] Va pup si sa aveti o zi formidabila! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bre, voi ati auzit chestia aia, cand ceva merge bine teme-te ca va incepe sa mearga rau? Daca nu, dau eu o lege... deci Spiridusul se plange de vreo trei zile, nu tot timpul, doar din cand in cand de "amorteala" in zona incheieturii de sus a piciorusului, aproape cea inghinala. Cum dr. Ilie nu are cabinet decat sambata merg cu ea pana la spital si dau peste o panarama de dr care-mi trage sperietura zdravana. Cica trebuie internare, analize complexe, ca-i adenita inghinala si trebe inclusiv consult neurologic. Apoi eu nu vreau asa, merg sambata la Ilie sper sa fie bine....Ieri eram sigura ca dau in raceala zdravana da am rezolvat-o cu Nurofen (momentan) azi am avut o chestie de-mi parea rau ca plec de la Nova stare de rahat!!!! Mamica de spiridus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/album?.dir=d601&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/danitin70/my_photos"]Poze cu Loriana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danitin sa stii ca asa e cum spui nu exista data sa fie bine-bine apoi rau dar dinala crunt. Eu zic sa nu te impacientezi cu spiridusul tau pana nu vezi ce-ti spune celalalt doctor,mai ai putintica rabdare parerea mea e ca totul va fii bine. In legatura cu lucrul asa mi s-a intamplat si mie dar trece,poate dar ce spun eu POATE sigur iti va fii mai bine. Apropo de neurolog,am auzit la o prietena ca dr Bacos ar fii f bun dar se ajunge greu la el din cate mi-a spus ea,are cab pe vacarescu in iosefin. Mi-am dat si eu cu parerea poate te ajuta. Multa sanatate spiridusului si va tinem pumnisorii.[:X][:X][:X] Nu stiu ce are Maya tot smiorcaita e de cateva zile, e si [consti] si seara [q][q][q][q][q]de ma termina psihic,nu mai stim ce sa-i facem. O luam in brate,ne prostim cu ea,ii cantam ca deja nici nu mai stim ce cantece sa improvizam,ni s-au terminat si textele [:-)))][:-)))]. Doua ore pe zii seara Maya face show. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Timisoara, Dani, nu dispera, mergi la un medic in care ai incredere si vezi ce-ti zice. De medici incompetenti e plina lumea. Eu l-am tratat pe fiu-miu de astm si el tusea din cauza amigdalelor marite. Asa ca ... Laura, eu zic sa consultati si un medic daca zici ca plange de cateva zile. Fetele, Paul are o carie la molarul primar. Din ce am citit eu molarii primari cad in jurul varstei de 9-11 ani ... asa ca trebe sa merg cu el la dentist. Stiti vreun dintar bun care stie sa se poarte frumos cu copilu? Va dorim un we linistit! Va pupa Silvana si Bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana....dea Domnul sa fie bine cu Loriana! Laura zic si eu ca Silvana:consultati un medic... Silvana...eu am fost cu Alex la urgente,acolo langa Hotel Continental,ori de cate ori am avut probleme cu dintii lui,chiar primul dinte de lapte acolo i-a fost scos....si de fiecare data ,indiferent peste cine am dat acolo,l-au facut sa rada si au vorbit extraordinar cu el...Apoi ,prin clasa aIII-a a inceput sa mearga singurel la cabinetul de la scoala si se ducea acolo si daca nu era nevoie,asa...s-o mai vada pe doamna doctor si ultima data am fost cu el langa noi,unde locuim,e un cabinet medical...In primul rand trebuie sa iti spun ca pana ii cade maseluta o sa tot bateti drumul la dintar,ca plombele pe masele de lapte nu tin,cad repede si ca sa ii puna o plomba speciala pentru masea de lapte......costa de te rupe si in plus cand cade maseaua...arunci banutii la gunoi...Iar de scos molarul nu-l scoate,ca afecteaza cresterea celui permanent....asa ca o sa cam treceti saptamanal,poate la doua saptamani pe la cabinet...Nu-ti face griji,ca de obicei nu face cu bazaitoarea aia in gura copiilor,doar daca e musai....curata cu o solutie si cu scula aia cu varf ascutit si,ca sa stea linistiti....le da cu spray d-ala de amorteste....Incearca la faculta de stomatologie,la urgente....e moca si se poarta frumos....Va pup si bafta! Pai va doresc un weekend fain! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...