Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La cate saptamani ati nascut?


Recommended Posts

quote:Originally posted by bonsai

Fetita,la 39 sapt si 3 zile! .....si toate babele ziceau ca e baiat,ca e burta foarte "tuguiata"..


id="quote">id="quote">Ca sa vezi pana unde merg premonitiile babelor: mie imi zic ca e fata, ca am burta "tuguiata"![:D] Doamnee...intr-adevar sunt niste prostii astea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by MaryP
quote:Originally posted by bonsai

Fetita,la 39 sapt si 3 zile! .....si toate babele ziceau ca e baiat,ca e burta foarte "tuguiata"..


id="quote">id="quote">Ca sa vezi pana unde merg premonitiile babelor: mie imi zic ca e fata, ca am burta "tuguiata"![:D] Doamnee...intr-adevar sunt niste prostii astea!
id="quote">id="quote">Si ce forma ar trebui sa aiba burta daca ai in ea gemeni de sexe diferite[alcool]? Ce-ar mai zice babele[:D][:D][:D]?Cristina, mama lui Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Cristina_C
quote:Originally posted by MaryP
quote:Originally posted by bonsai

Fetita,la 39 sapt si 3 zile! .....si toate babele ziceau ca e baiat,ca e burta foarte "tuguiata"..


id="quote">id="quote">Ca sa vezi pana unde merg premonitiile babelor: mie imi zic ca e fata, ca am burta "tuguiata"![:D] Doamnee...intr-adevar sunt niste prostii astea!
id="quote">id="quote">Si ce forma ar trebui sa aiba burta daca ai in ea gemeni de sexe diferite[alcool]? Ce-ar mai zice babele[:D][:D][:D]?Cristina, mama lui Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am nascut fetita la 41 de saptamani si 6 zile! Mi-a fost provocata nasterea deoarece medicul a considerat ca a "locuit" suficient cu mine! La controlul la internarea in spital colul incepuse sa se deschida deci nasteam oricum in urmatoarele ore insa au grabit putin. Dupa calculele mele (care difera putin de cele ale medicilor) trebuia sa nasc a doua zi, adica fix la 9 luni asa cum se spune! Am facut cezariana de nevoie (tripla circulara de cordon).

Nu cred ca exista o regula legata de sex.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...