Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La cate saptamani ati nascut?


Recommended Posts

FETITZA fix 39 saptamani nastere naturala

Eu am facut o statistica la "trupa" de nov-dec 2005 (de dinaintea noastra) si mi-a iesit o medie de ... "cu o saptamana inainte de termen",dar n-am facut si pe sexe [bang][:D] Oricum la mine s-a nimerit la fix .. statistica cu pricina !

 

MONI [mamica][9cer]care[balcon][comoara][bb] DIANA (01.01.2006)

 

POZE DIANA

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ecograful mi-a aratat de trei ori DPN 23 nov. Asa a si fost... La fix 40 de sapt. Baietel, 2550 g, 47 cm. O furnica foarte mica, e viata mea! Doamne, ce mandra ma plimbam cu el in brate pe holurile maternitatii...

 

Daniela si [copil] Matei cu miros de flori de tei (23 noiembrie 2004) id="orange">id="size2">

Album de bazaid="red">

Cele mai recente:id="red"> La mare - aprilie 2006id="red">,id="red"> Matei si pisicaid="red">

 


Planteaza un cuvant de iubire adanc in inima unui om. Hraneste-l cu un zambet si o rugaciune si priveste ce se intampla. - Max Lucadoid="brown">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pe Victor si pe Anca la 38 saptamani, am respectat tiparul.[:D]

Nasterile declansate natural, cu membrane rupte la Victor,fara dilatatie; cu membrane intacte la Anca, dar cu dilatatie.

 

Cristina,

mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Sefii Casei

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matei s-a nascut la 40 de saptamani, nastere normala cu epidurala, iar Luca la 37 si 6 zile, tot normal cu epidurala. Matei- 4 200 kg si 57 cm, iar Luca 3 550 kg si 55 cm. Nu cred in basme cu fete grabite si baieti lenesi... Am avut chiar eu confirmarea! Vin cand vor ca doar deja au personalitate![afro]

 

ROMANA , MATEI(04.07.2003) si bb LUCA (28.08.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...