Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (3)


Recommended Posts

Mihaid="blue">, poate cine stie, chiar ne nimerim amandoua cu bebelusii, ar fi super.

Felicitari pentru vaccin si tin pumnii in continuare sa fie totul bine. Stiu ca dupa vaccin pot aparea tot felul de reactii adverse. Doamne ajuta sa nu fie cazul la voi.

Try si bebe Adrian sunt bine, chiar ia in greutate Adrian, dragutul de el. Eu urmaresc postarile Andrei la Copilasi de nov-dec 2004.

Deocamdata atat pe ziua de azi.

 

Pupici si Cristian, sa fii barbatel cuminte si sa nu o superi pe mami acum dupa vaccin.[pup]

 

Cu mult drag, Nana.id="Comic Sans MS">

 

 

Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!id="red">

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nanaid="red">, uite aici, ultimele vesti.

La Stavanger soarele rasare la 7.30, apune la 19.30, deci 12 ore de lumina. La Bucuresti soarele rasare la 7.05, apune la 19.05, deci tot 12 ore de lumina. Sper si eu la bb2 in 2008, se mareste [grup].

Renaid="red">, imi pare rau ca ti-ai pierdut tatal, totusi ai o familie minunata. Eu sunt in Norvegia, se vede si steguletul din dreptul meu. Lucrez aici, sotul este la Bucuresti sper in ultimul an de facultate, iar dupa locuit in strainatate nu ma dau in vant , parca vad numai minusurile aici [bang].

Mihaelaid="red">, afara se invata mult mai putzin ca la noi, ei au salarii decente si daca se angajeaza cu liceul deci nu se mai streseaza cu facultatea. De aceea Europa de Est exporta ingineri, pentru ca in Vest nu-si storc prea multi creierii in facultati tehnice si in general nu au stresul scolii. Din pacate vine si inspre noi tendinta.

 

 

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Nanaid="red"> a fost cuminte bebe...nu a avut nici o reactie la vaccin. Azi deja pot sa il scot afara!

 

Otiliaid="red"> multumim de link. Sper sa se faca bine micutul Andrei!

Oricum e bine ca ajuns la 2kg. Cat despre invatamant...noi suntem cam dezamagiti...in Ro ala de stat e in plin declin...nu mai sunt profesori asa buni din cauza salariilor mici, iar cel particular inca nu are un cuvant de spus.

Sotul a terminat informatica la Facultatea de Automatica si calculatoare de aici. In trei ani nu a invatat mai nimic...si el e cazul norocos...ptr ca stie din experienta.

O sa fac si eu un master de 1.5 ani la Ase in Bucuresti. O sa iti scriu imperesiile dupa prima sesiune! Sper sa invat ceva ca e destul de scump si nu-l fac asa sa ma aflu in treaba!

 

Pupici!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">

Filmuleteid="red">

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata gasca,Oty sper sa fi cat mai repede impreuna cu sotul tau si sa-ti traiasca fetita este dulce foc,cati ani are?Nana sa-ti dea D-zeu copii frumosi si sanatosi .Iar tie Miha multumesc de urari si sa sti ca sunt tare suparata si eu in privinta scoli aici ptr ca nu prea se face scoala asa cum stiam eu ,Fiul meu Doru are 10 ani este in clasa 5 si de abia acuma face impartirea si inmultirea la scoala ptr ca acasa face suplimentar cu mine lectiile si sa vezi ce modalitati au englezi de predare te ia cu dureri de cap,asa ca nu mai fi necajita in privinta scolilor cred ca peste tot este asa ,oricum noi Romanii chiar daca suntem saraci suntem mai destepti decat ei de o mie de ori.Va pup si va promit ca data viitoare va trimet niste poze cu printi mei ,acum trebuie sa-mi culc printesa.[copil][copil]

 

Poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariid="red">, multumesc de urari, sper sa fim impreuna cat mai repede dar asta inseamna inca un an fara sot, asta este.

Am citit de tragedia prin care a trecut familia voastra, am plans si eu la aflarea vestii, mi s-a parut atat de tragica, nu credeam ca-i adevarat. Ne [ruga] pentru ei.

Cu scoala ce sa mai zic, auzisem ca nu-i deloc bine dar nu ma asteptam sa fie chiar asa. Adevarul este ca degeaba sunt dotari, parintzi care le ofera cat mai mult copiilor, daca ei nu pun osul la munca degeaba. Cred ca este din ce in ce mai greu in zilele noastre sa ii motivezi. Proprietara casei unde locuiesc cu chirie mi-a spus ca parerea ei este ca am fost norocoasa ca m-am nascut in Romania, ca nu mi s-a oferit totul de-a gata si ca cei din est sunt mai saraci dar mult mai ambitiosi.

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele!

 

Si eu care i-am facut lu` Cristi asigurare de studii...doar doar o face si el o universitate in vest![bang][bang][bang]

 

Fetele am mai pus un filmulet cu Cristian nazdravan! Merge deja in 4 labe si stie sa joace un teatru!

 

Pupici!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">

Filmuleteid="red">

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giul, nu radem, dar un zambet tot ne-ai smuls...[;)]

Nu pot sa-ti raspund acum, dar am un coleg cu casa pe acolo si luni o sa-l intreb.

Am vazut ca nu mai scrie cam nimeni pe aici.Ce facem cu topicul nostru, il lasam sa moara incet-incet prin neapelare sau il readucem la viata, cu o terapie de revigorare?

Mai cu viata, fetelor, mai cu viata!

Nana, nu prea mai intri, ce sa inteleg? Esterei i-a placut maxim in Marmaris si si-a prelungit concediul?![;)]

Week-end placut, eu o sa ma zbantui, sambata merg la o nunta![cool]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giul, nu radem, dar un zambet tot ne-ai smuls...[;)]

Nu pot sa-ti raspund acum, dar am un coleg cu casa pe acolo si luni o sa-l intreb.

Am vazut ca nu mai scrie cam nimeni pe aici.Ce facem cu topicul nostru, il lasam sa moara incet-incet prin neapelare sau il readucem la viata, cu o terapie de revigorare?

Mai cu viata, fetelor, mai cu viata!

Nana, nu prea mai intri, ce sa inteleg? Esterei i-a placut maxim in Marmaris si si-a prelungit concediul?![;)]

Week-end placut, eu o sa ma zbantui, sambata merg la o nunta![cool]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, fetelor.

Nu am mai scris de mult timp insa va citesc aproape zilnic.

Acum sunt la mine in birou, a venit Esther, insa nu prea am mai avut chef de scris ptr ca tata e bolnavior.

Martea trecuta a facut o criza, am crezut pana ieri ca este tot un accident vascular, de luni a fost internat iar in Buc la Bagtasar pentru investigatii, si tocmai am aflat ca a facut o criza de epilepsie, sau ceva de genul asta, ca urmare a administrarii unui medicament gresit.

De ieri caut si citesc pe net despre epilepsie, iar una dintre cauzele aparitiei acestor crize este si accidentul vascular cerebral suferit de pacient. Nu stiu ce sa mai zic.

Ieri tata a fost supus unor investigatii amanuntite de conferentiar doctor Nistorescu sau asa ceva, iar azi urmeaza sa se reintalneasca medicii si sa stabileasca un tratament. O sa sun diseara sa vorbesc cu mama sa vad ce si cum.

Tot saptamana trecuta a fost operat si Ovidiu la clavicula, a cazut in iarna la ski si si-a rupt clavicula iar atunci i-au pus suruburi, de data asta interventia a urmarit scoaterea suruburilor. Acum este bine, totul a decurs mai mult decat bine iar el se simte perfect.

Multumesc lui Dumnezeu ca e totul ok.

Este atat de rau sa fii in astfel de momente departe si sa nu poti ajuta in nici un fel. Ma simt atat de neputiincioasa [q][q][q].

Cam atat, astea sunt vestile despre mine.

 

Va urez un weekend placut iar tie Sali distractie placuta la nunta!

 

Cu mult drag, Nana.id="Comic Sans MS">

 

 

Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!id="red">

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...