Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (3)


Recommended Posts

Buna la toate fetele,fetelor m-ati molipsit am racit iar vremea de afara e tare naspa ptr sinuzita mea ,dar ce sa-i faci asta este toamna cu pricinile ei.NANA ,ai dreptate in privinta (mafiei )mai bine spus a tiganilor sunt pretutindeni si nu numai ei ne fac de ras si alti ,nu toate degetele de la maini sunt la fel asa si cu noi oameni,dar mai rau este ca noi suntem printre staini si se uita de sus la noi si la orice miscare.SA fim noi sanatosi si sa ne mearga bine in viata ca de dastea nu o sa fie nici prima oara nici ultima oara cind o sa ne impiedicam de ele,oricum noi romani suntem mai destepti decat ei pe orice plan.Eu va las acum si aveti grija de voi ca tare pacatoasa este vremea asta si mai ales cand este asa urat parca mai punem si 2-3 kg pe noi .Numai bine si salutari la toata fetele,va pup.

 

Poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salut fetele!

 

Multa sanatate in primul rand!

 

Nanaid="red"> de ce sa-ti fie rusine mai! Lasa ca mai bine sa ne reprezinte tigani cu acordeoane decat drogati...ca la ei!

 

Renaid="red"> ai dreptate! Vremea in Londra in general e urata! eu nu as putea sa stau acolo nici o saptamana!

 

Otiid="red"> e haioasa petrecerea...a fost a voastra? Super pozele!

 

Va pup! Am pus poze noi cu pletosul in albumul de 6 luni!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">

Filmuleteid="red">

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...