Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Vai ce-am mai cautat subiectul, era pe pagina 6 [:D], ii spuneam mamei care era pe langa mine "Unde e Targovistea?...".

 

Mihaelaid="red">, eu intotdeauna mi-am dorit trei copii: 2 fete si un baiat. Acum din cauza ca am cezariana si sunt probabil izoimunizata Rh (Ana are Rh+ si eu Rh-) sunt destul de pragmatica dar optimista si sper sa mi se indeplineasca dorinta. Un fratior Anei vreau sa-i fac pana in 30 de ani, asa ca la anul in vara, probabil de punem pe treaba, ideea este ca am in plan sa fiu mamica de 2008 [:I], ma rog sa mearga totul bine si sa reusim ce ne-am propus pana atunci. Deocamdata sotul nu este cu mine si poate doar la anul va veni aici si va mai dura ceva pana vom reusi sa luam un credit pentru casa. Anul 2008 imi place si din punct de vedere zodiacal, dar si diferenta intre copii mi se pare ok, adica sa ma descurc singura cu amandoi. Sa vedem cum va fi cu serviciul meu dar si al sotului. Dar sincer iti spun, daca as avea spatiu si sot langa mine nu as sta prea mult pe ganduri, am asa un dor de bb mic si innocent, mirosind a laptic si adormind la san.

 

Ce zici te iau cu mine la mamici de 2008?

 

P.S. Nanaid="red"> cred ca ne-o va lua inainte o sa fie la mamici de 2007 [olala].

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Se pare ca vom avea o viitoare mamica printre noi!!!!!!!!!

Felicitari, Micky!!!!!!!!!
id="red">id="size6">

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Eu stau la rand, mai am rabdare inca,d eocamdata sunt cu emotiile dinainte de nunta. Mai avem 17 zile si plecam in Romania. Abia asteptttt!

Mihaid="blue">, vacanta placuta si poate ne intalnim in Targoviste. Pupici ptr Cristinelu.[pup]

Pupici si ptr Otiliaid="blue"> [pup].

 

Nana Motocid="Comic Sans MS">

Pana la nunta...id="Comic Sans MS"> [testoasa]

 

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela felicitariid="red">, sa ai o sarcina si nastere usoara si un bebe sanatos, frumos si mancacios!

 

Cand mergi la doctor?

 

Hai nu fii suparata ca vine bb2 mai repede, pentru ei va fi bine sa fie o diferenta mica de varsta. Am vazut ca fetita ta Lia are 1 an si 9 luni, Ana a mea are 1 an si 6 luni, iar mi-ai luat-o inainte [:D].

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare!

 

Am venit si noi sa simtim canicula din Tm. Am pus poze noi:

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/album?.dir=/2493&urlhint=actn,del%3as,1%3af,0

 

Ce vesti bune!

Mickyid="red"> felicitari! Sa ai grija de bebe! Pupici!

 

Otiliaid="red"> mi-ai ghicit gandurile! Si eu vreu sa fiu mamica de 2008!

 

Nanaid="red"> nu stiu daca o sa reusim sa ne intalnim insa iti doresc o nunta care sa-ti mearga la suflet! Asteptam poze!

 

Va pup!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaser/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...