Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

Eu una, am luat-o din timp. Cam depe la 8 luni "a facut cunostinta" cu olita (pentru treburi "grele"), iar dupa 1 an am inceput sa o mai pun imediat dupa ce se trezea, si cand mai aveam eu chef [:D].Dar prea mult nu am stresat-o.A avut si perioade cand plangea daca o asezam pe olita si tunci evitam sa o mai pun 2-3 zile pentru a nu "prinde ura pe olita".Dupa care o luam iar de la capat.

Greul a venit dupa un an si 6 luni am spus stop pampers.Dimineta dupa ce dadeam pampersul de noapte jos, puneam chilotei in loc de alt pampers.

La inceput a fost de groaza, o schimbam f des, dar incetul cu incetul s-a redus.Au mai fost si zile in care nu ma simteam instare sa am grija sa o pun la olita, sau mai stiu eu ce alte situatii care ma faceau sa ii pun pamersul...Dar totul facut treptat si fara stes a dat rezultate...

Aaaaa si cel mai important cand reusea sa faca la olita ii aratam ca e ceva acolo facut de ea si maiapoi o laudam jum de ora[:D], ca sa se simta importanta[:p]

 

Daca mai ai intrebari, le astept...

 

Multa bafta, dar mai ales rabdare.Acuma important e sa il faci sa accepte olita, nu neaparat sa si faca...Urmareste-l cand trebuie sa faca treburi grele[consti]

 

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna, tuturor![hia]

Am terminat cu varuiala![bis] Nici nu se poate povesti ce bine ma simt, acum ca mi-am luat asta de pe cap. L-am pus pe picioare si pe Matei, dar nu-l mai duc la cresa. Se imbolnaveste prea des.

Mihaela amaliaid="red">te invidiez pt. chestia cu olita. Fetitele sunt mai rapide la controlul sfincterian. Haiducul meu inca mai foloseste 2-3 pe zi si, daca-l las fara pampers, face treaba mare de 4-5 pe zi. Ii place mai mult sa se murdareasca in hainute.[xx(]

raresionutid="red"> bine ai venit intre noi! Spune-ne ceva mai multe despre tine....

geba2001id="red"> sa ne spui si noua daca gasesti ceva dragut de imbracat si de incaltat.

Multi [pup][pup][pup]

 

Onutz [gravi] 26+ si [mamica] lui Matei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Caldura mare, nu-i asa? Mai puteti?

Eu acum am intrat in casa si am crezut ca ma topesc ....Dar nu ma plang prea tare, imi aduc aminte de ceva timp in urma cand era tare frig si asteptam vremea calda...Am sa profit de invitatie si am sa beau un [pepsi]

Noi mare lucru nu am mai facut, dimineata am iesit in oras, ne-am mai cumparat ceva haine de vara . Acum sa pregatesc de mancare si apoi la somnic[nani].

Ar merge tare bine o baie adevarata, la rau sau mai bine la mare dar pana atunci ne multumim si cu un dus.[dus]

Toate cele bune si [pup]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cam asa e...cand a fost frig ne plangeam...acum ne plangem...cum o fi mai bine?...cred ca acum dar sa ai posibilitatea sa fi intr-o piscina...moamaaaa...ce fain ar fi...dar pana la piscina ma multumesc cu ce am...

ce v-ati cumparat frumos??

 

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Gabriel José García Márquez

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

Eu am reusit sa mai intru, si asta din cauza ca [nani] mandra mea, ca de altfel......

 

Am venit si cu o veste buna (pentru mine[:D])...sapt care vine plecam la [beach].yupiiii, abia astept, parca as fi un copil[:D] asa de nerabdatoare sunt[:p]...

 

[pup]

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...