Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

[hia]

Buna dimineata!

Mihaela id="red">- distractie placuta! Hai ca nu mai ai mult de asteptat...Unde mergeti mai exact?Aveti bilet? Amalia a mai fost la mare?

Ana e plecata la verisoarele ei; azi este sarbatoare asa ca imi permit sa mai lenevesc un pic ...dar nu prea mult...

O zi linistita[pup]

 

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

fetele please help me!ma gandesc sa nasc in Romania ,mai precis la clinica particulara din Bacau MEDICAL SERVICE.am deschis un subiect pe tema asta dar din pacate nu am primit decat 1 raspuns care m-a pus in ceata:cica daca nu sunt ei cei care urmaresc sarcina nu ai cum sa nasti acolo.poate stiti persoane care au nascut acolo,poate sunt unele dintre voi care au nascut la acea clinica.va rog daca stiti ceva ce ma poate ajuta nu ezitati sa-mi dati un raspuns!multumesc mult!

 

octy[gravi]10,KENZO(1nov 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor![hia] Ce faceti, v-ati ascuns de caldura, dar si de forum?

Bitzid="red">id="Arial Black">, nu am nascut la Medical Service, dar pot sa te ajut cu alte detalii: Medicul care profeseaza la clinica respectiva se numeste [medic]Sargu Doina si nu cred ca te poate refuza atat timp cat ea are obligatia de a sta la dispozitia clientei,[mamica] plus ca sunt si motive financiare....poti accesa sit-ul lor(www.cms.ro) si poti suna pentru alte detalii. Daca nu poti suna, scrie-ne si poate[si-eu] una dinte noi se poate interesa personal si iti raspunde in forum. Eu iti doresc sarcina usoara si nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme de nici un fel. Sti tu, la noi in tara banul rezolva orice problema, asa ca .....[cool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Ce mai faceti vecinele???

 

Eu nu mai plec marti la mare [q][q][q], ca pana ma hotarasc eu unde vreau sa ajung...nu mai gasesc locuri [xx(].Eeeee deacuma peste vre-o 2 saptamani(ca ma duc cu bilete printr-un sindicat si trebuie sa astept urmatoarea transa...[q])Acuma stiu unde vreau sa ajung [:D] prin Venus, dar la ce hotel nu m-am hotarat exact [:D], am de ales intre 2[bang]...dar am timp de gandire acuma[:D]

 

Bitz nastere usoara...

 

Multi [pup]-ici

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]ce faceti fetelor? Se simte ca este vara si tot mai mult ne place afara! Si mai ales ca azi nu amai fost atat de cald.

O veste nu tocmai placuta mihaela amaliaid="red">id="Andale Mono">, dar se pare ca mai bine mai tarziu [cool]decat niciodata. Nu fii suparata![pup][pup]

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda se vede ca a venit vara Alina tot mai putina lume sta prin casa...ca si mine dealtfel.Numai ca eu in perioada asta, mai lipsesc de acasa si din cauza ca bunica mea are grave probleme de sanatate, dar sper sa se termine cu bine

O zi minunata in continuare.

Multi [pup]-ici.

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare sincer rau pentru bunica ta, mihaela amaliaid="red">id="Arial Black">, mai ales daca ai fost apropiata de ea. Sper sa nu fie chiar atat de grav , iar daca ai nevoie de un ajutor, nu te sfii sa-l ceri; oricum ii doresc multa sanatate bunicii tale si transmite-i ca trebuie sa se faca bine caci are de crescut si o stranepoata. Va pupam si asteptam vesti dintre cele mai bune. Aveti grija de voi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...