Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

[hia]

Buna dimineata!

O cafea?[cafea]

Mihaela- Multa sanatate bunicii!

Ce mai face Amalia? Cum se simte fara pampers?

Alina - Voi cum va umpleti timpul? Rares merge singurel? Ana pe la varsta asta si-a dat drumul la mers binisor..

 

Despre noi nu am prea multe de spus, eu si Ana nu reusim sa scapam de o tuse urata.., in rest Ana se bucura de vremea frumoasa , multa joaca afara cu copiii iar eu astept sa plecam undeva in concediu dar nu ne-am hotarat inca unde si nici cand...

 

[pup][pup]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine ai venit Cenia, si mai ales si o cafea....

Ma bucur ca am gait un mesaj nou de aseara, Rares merge foarte bine de la 11 luni, este un obraznic, deschide aragazul, umbla la centrala se urca pe fotoliu si-l gasesc in fata calculatorului, mananca pamantul de la ghivecele cu flori, avem activitate....si mai ales ca vineri mergem la noi la cabana , la munte- Izvorul Muntelui( langa Ceahlau). Deja am inceput sa facem bagajele, ca vom lua cu noi de toate: patut , carut, mancare, olita, haine groase si subtiri, etc. Oricum o sa facem cateva poze si le postam aici. Ma bucur ca Ana a inceput sa fie exploratoare, asta e meseria lor pentru inceput. Aveti grija de voi si poate ne intalnim si maine la o cafea. Fac cinste eu! Va pupam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raresionutid="red"> wow va duceti la Izvorul Muntelui,ce mistooo!mi s-a facut un dor de casa,mama mama.sa pui multe poze ca sa am unde-mi clati ochii,poate asa imi mai trece dorul de Ceahlau!vacanta placuta![pup]

 

octy[gravi]12,KENZO(1nov 2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor, am o rugaminte mare la voi, as dori sa stiu daca cineva dintre voi a reusit sa-si indemnizatia pe card, caci iar vine ziua cand cei de la posta sunt niste.....Am card si o prietena care lucreaza la banca mi-a spus ca se poate , dar cei de la Directia de Munca ca nu se poate, iar cei de la posta ca stiu mamici care iau de ja pe card. Si cum trebuie procedat, iar la cozi? Multumim!

Bitz,id="red">id="Arial Black"> am sa-ti aduc o bucatica de aer curat de la munte , caci sigur iti lipseste in traficul aglomerat si orasele superincarcate ale Japoniei. Va asteptam acasa. Multi [pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata

 

Azi eu dau [cafea]...e destula pentru toata lumea

 

Alina ce bine de voi ca plecati la munte, distractie placuta si sa vii cu multe poze sa vedem si noi.Cat despre card nu stiu ce sa iti spun, doar ca si eu am mai auzit ca se poate.

 

Ieri pentru mine a fost ziua cu vesti bune.In primul rand am aflat ca bunica mea vine azi acasa[bis], o externeaza.Ii e mai bine si sper sa fie binele spre bine nu linistea dinaintea furtunii.A descoperit ca are multa grasine in sange si de aia o durea capul asa de tare de nu si-l putea tine, dar mai ales nici nu putea merge ca ametea...Cica grasimea asta ii obstruase ceva vene prin creer si de aia o durea...Dar acuma totul e bine.Doamne ajuta...

Si cea de-a doua veste e ca pe 24 plecam la mare.yupiiii[bis]

 

O zi minunata si multi [pup]-ici

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Fetelor da' cei cu linistea asta aici????Ia trezireaaaaaaaaaaa!!!!

[cafea][cafea][cafea][cafea] destula pentru toata lumea, poftiti de va serviti...

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Mihaela, buna dimineata tuturor bacauancelor mele dragi!

Imi fac mea culpa ca nu am mai postat de mult aici, desi v-am tot urmarit in ultima vreme; promit sa ma revansez...

Mihaela, iti tin companie la cafea, vremea asta ma face sa fiu mai somnoroasa decat de obicei, asa ca am marit nitel doza de cofeina de azi. Mai am oleaca si tb sa plec la serviciu.

Va pup si va urez sa aveti o sapt excelenta!!!

Geta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Buna dimineata!

Multumesc de cafea[cafea]

Am fost cam ocupata in ultima vreme si mai am de tras inca vreo saptamana apoi pot spune ca sunt in vacanta...

Cred ca in concediu o sa mergem la Nisipurile de aur, in Bulgaria ..dar nu stim inca precis. Saptamana asta vrem sa facem rezervari.

 

Mihaelaid="purple"> - ma bucur pentru tine, ca bunica ta este bine, multa sanatate.

In ce statiune mergeti in cele din urma?[beach]

Alinaid="red"> - nu-i nici o problema cu numele...Cum a fost la munte? Cum v-ati distrat?[cool]

In ce priveste indemnizatia ,eu cred ca se poate sa o primesti pe card. Eu am un card pe care primesc alocatia pentru Ana.

Geta id="green">- o saptamana frumoasa si tie! Sa inteleg ca si in Bacau este azi mai innorat?[umbrel]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, ce bine ca ati servit cafea, caci eu inca nu ma pot trezi, poate vremea. Aseara am ajuns destul de tarziu, caci am fost si la Lacul Rosu , Cheile Bicazului, cel putin sunt superbe. Am facut cateva poze, le vom posta mai jos, dar se pare ca domnul Rares a setat aparatul asa incat multe sunt in ceata si nu are rost. A fost foarte bucuros ca a putut sta afara cat a dorit el. In schimb cand am ajuns acasa era atat de fericit cum nu l-am vazut niciodata, alerga , se juca cu jucariile lui, le-a scos pe toate afara...Dar. asteptam sa plecam la mare si apoi din nou la munte( soacra mea are o cabana la Izvorul Muntelui , deci vom profita din plin).

Ma bucur pentru bunica ta, Mihaela Amaliaid="red">id="Arial Black">, si ma refer la faptul ca nu e nimic grav, dar as dori sa-ti atrag atentia la cateva lucrur: acea grasime care se depune pe pertii vaselor de sange ( ateroscleroza)poate provoca atacuri cerebrale, infarcturi miocardice, etc, ar fi bine sa-i explici sa tina un regim alimentar( fara grasimi, oua, unt, smantana, etc) si sa caute un produs pe baza de Omega 3( elimina grasimile din organism prin scaderea nivelului de trigliceride).

Multumesc, crissid="red">id="Arial Black"> , cel putin pentru confuzie.

va uram o saptamana plina de surprize placute. Multi pupici[pup][pup][pup][pup][pup]

http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinatanasache/album

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...