Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

[hia]

Multumesc fetele ca ati fost si sunteti alaturi de mine.[pup]

Intr-adevar e cam naspa cu grasimea aia din sange si stie foarte bine ce trebuie si ce nu trebuie sa mananca (sper), deja a dat multe kg jos.Si culmea am vazut ca pe prima pagina a acestui site este un articol unde spune ca o grefa mancata pe zi scade considerabil grasimea asta rea din sange...

Noi pana la urma mergem in Eforie Sud, a fost singura oferta ramasa, si daca nu ma duc acuma mai reusesc sa plec abia dupa 24 august si nu ma risc asa de tarziu ca nu prea ma mai bazez ca va fi frumoasa vremea atunci

 

Uitasem, daca tot sunt prima iata si [cafea]...Pofta mare

 

Eu am [fuga]... o zi minunata [pup]

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ma bucur sa va gasesc vesele si pline de optimism...eu am revenit numai ptr ziua de azi la job...m-au chen=mat ca era nevoie sa fac ceva...oricum mai am o saptamana de concediu si revin

pana acum am facut treaba acasa,plaja,baie,soare,padure si vizite scurte dar f placute.

la mare nu am fost ca am de lucru inca la casa...si acum am mai avut si probleme cu masina...ce ma enerveaza cheltuielile astea neprevazute...imi reorienteaza banii si iar ma da peste cap...

 

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Gabriel José García Márquez

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Chiar asa...heiiii cele care nu prea ati mai dat pe aici, unde sunteti????? Mai hai la o barfa ceva!!!

 

Eu am fost ieri prin Bacau la directia muncii si mi-am platit biletul si am luat si bilete la tren[bis]...plecarea e duminica cealalta[biz] adica pe 23[:D]

 

[pup]-ici...mai revin

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetelor!!!

Va invit la o cafeluta si apoi plec la treaba ca pt mine si azi e zi lucratoare...

V-am mai citit postarile, dar numai in fuga, ca nu prea mai am acces la internet in ultima vreme...

Mihaela, drum bun si vreme buna la mare

Plecam si noi in jur de 15 august, ca pe 28 cununam in Constanta si tb sa mai organizam una alta, sa ne facem bronzul de nasi samd.

O zi buna va urez si va mai scriu, cand mai apuc!

Pupici,

Geta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Heiii fetele, pe unde umblati???M-ati lasat singura [q][q]

 

Haide-ti la o [cafea], la un ceai verde...

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...