Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]

Buna fetelor!

Azi a fost si pentru mine prima zi de vacanta adevarata...Asa ca am profitat din plin, am dormit pana tarziu, apoi am fost cu Ana la plimbare. I-am cumparat si ei costum de baie, vrem sa ajungem totusi pe Litoral. Asteptam inca un raspuns de la o agentie pentru un sejur la Nisipurile de aur; daca nu se poate acolo mergem la noi..

 

Mihaela - mai aveti rabdare? cum stati cu bagajele, sunt gata?[beach]

Geta - sa-ti traiasca finii![nunta] Distractie frumoasa in concediu si la nunta..

Alina - multumesc de cafea...maine esti invitata mea..

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim frumos. Plecam la C-ta dupa 15 august. Pana atunci munca si iar munca. In perioada asta suntem mai ocupati, mai multe ore decat de obicei si seara picam pe rand... Si mai vrem sa facem un copil - mai greu; avem sperante mari pt sejourul la mare.

Va pup pe toate, ma bucur ca e iarasi soare si frumos si fug la bucatarie ca am cam neglijat-o ieri si azi...

Geta C

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Ce mai faceti vecinele?!?!?

 

Criss bagajele nu prea sunt gata, ca pana duminica mai e putin, rabdare, insa, nu prea mai am [:D]

 

Am vazut emotconul asta [nunta] si mi-am adus aminte ca imi place la nebunie si acuma v-am zis si voua [:D] [:D] [:D].Distractie placuta, de pe acuma, Geta

 

Multi [pup]-ici

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Caldura mare........nu-i asa?

 

Geta - spre ca acest concediu la mare sa fie fff placut pentru voi

 

Noi stam nult pe afara, Ana pedaleaza mult in ultima vreme(si-a adus aminte de tricicleta si nu se mai desparte de ea).Nu stiu de unde atata energie ca eu as pica franta dupa atata efort[bicla]..

 

[pup][pup]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...