Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

nu sunt chiar asa de harnicutza...dar mersic de complimente Alina...esti o dulce...am vazut ca vreti sa cununati...foarte frumos din partea voastra...de botezat ati botezat?

noi am botezat anul trecut...

 

 

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Gabriel José García Márquez

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi intentii avem si de botezat si de cununat...dar se pare ca nu ne-a abordat nimeni. Vom boteza( ne-am oferit) , speram prin octombrie... o fetita tocmai de la Izvorul Muntelui( Bicaz) , dar nu sunt atat de multumita de conditiile in care va creste. Este o " familie" intemeiata intre fina si nas, la 3-4 ani dupa ce finul a fugit cu nasa in Spania. Iti dai seama ca imi voi lua multe responsabilitati la adresa copilului, dar ma ia cu oftat cand ma gandesc...la familie( ei par de treaba), dar sper sa nu sufere mai tarziu copilul. Speram sa-i purtam noroc, mai ales ca va fi primul botez.

 

Alina si printul Rares

Pozele noastre

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Alina id="red">- la "munte" vrea sa insemne de fapt la 30 de Km de Onesti , la Pralea. Este ceva mai langa padure...A fost ff frumos..Am facut gratare, am stat de povesti, a fost multa liniste intr-un cuvant un weekend perfect!!![cool]

Fanna id="purple">- se pare ca ai avut un concediu destul de aglomerat. Multumesc de cafea[cafea]

 

Noi abia ne-am intors de la Bacau, am fost toata familia.. Ana a suportat mai bine drumul de data asta..Am facut cateva cumparaturi si din nou acasa..Acum cred ca o sa tragem un pui de somn[nani], ne-a cam obosit drumul[auto]..

 

[pup][pup]

 

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, BACAUid="red">id="Arial Black">id="size4">![bum][bum][bum]

Dar, de ce atata liniste??? M-am uitat pe primile pagini si parca era mult mai multa activitate!!!![bis][bis][bis]

Crissid="green">id="Arial Black">, am inteles si eu ca la Pralea [8D]e foarte frumos..imi povestea sotul..ca el toata ziua umbla pe ici pe colo..( e topograf si bate tot campu').Bine ati revenit![flo]

Va pupam.[pup][pup]

 

Alina si printul Rares

Pozele noastre

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, bacauancele mele dragi!!!

Mai am cateva zile aglomerate si stresante si apoi, Doamne ajuta!, voi fi si eu ceva mai libera, sa ma alatur voua la o barfa...

Pana una-alta, intr-o pauza de treaba, ma bucur de ploaia de afara, de racoare si de un pahar de suc rece.

Va invit si pe voi alturi de mine, ca sotul mi-e plecat la o aplicatie la Darmanesti si sunt doar cu Nicky, catelul nostru...

Pupici si sa aveti o seara excelenta!!!

Geta C.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai sa va mai descretesc fruntile si nu numai...ca eram pe pagina 3

 

O tipa frumoasa da anuntz in ziar:"Tanara frumoasa, disponibila caut barbat care sa nu bea, sa nu fumeze...". Intr-o noapte suna cineva la usa.Tipa deschide. La usa un barbat beat, cu tzigara in coltzul gurii, cu sticla de tarie in mana.

Barbatul:-am venit pentru anuntzul din ziar.

Tipa:-mai nesimtzitule tu nu ai vazut ce scrie acolo...sa nu bea, sa nu fumeze.Tu ce cautzi aici?

Barbatul:- am venit doar sa-tzi spun sa nu te bazezi pe mine

 

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Gabriel José García Márquez

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...