Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]

Fanna - [:-)))][:-)))][:-)))]

Noi am fost si ieri pe drumuri, niste prieteni ne-au rugat sa mergem cu ei pana la Brasov. Si nu am stat prea mult pe ganduri..doar suntem in concediu ....Asa ca ne-am imbarcat in [auto]si la drum.

Astazi la Onesti a fost foarte cald, am venit la sora mea , sta la casa asa ca putem sta la umbra in gradina, ne mai racorim in piscina si asteptam sa se mai racoreasca...Voi cum suportati caldura?

 

 

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, bacauancele mele dragi !

Raresionut - multumesc pt urari - sa dea bunul Dumnezeu sa ne fie bine tuturor!

Bine ni te-ai alturat, Geany, sper sa ai parte de momente placute la povesti cu noi!

Sotul meu a ajuns cu bine acasa, aplicatia a iesit OK, dar el e terminat (doarme deja).

Tot azi Ionela, sora mea din Bucuresti, a avut examenul de licenta si inca aseptam cu nerabdare rezultatul (Doamne ajuta sa fie bine! ca a fost tare agitata in ultima vreme; in afara ca avea licenta, si-a dat si demisia de unde lucra, a fost la n-spe interviuri si de la 1 august, cred, incepe noul serviciu). Mai are sambata sustinerea lucrarii si gata!

Si eu am incheiat azi un proiect solicitant si ca timp, ca aproape nu am mai facut nimic altceva, si nervos, si mai am cateva lucruri de pus la punct pentru a pleca linistita in concediu.

Va pup pe toate si va urez sa aveti o seara excelenta !

Geta C.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Bine ai venit printre noi [bis][bis][bis]geany_bc id="red">id="Arial Black">si speram sa te vedem cat mai des la ...cafeaua de dimineata[cafea] si la...[grup]barfa!

Mi-a placut glumita ta , fanna2003id="red">id="Arial Black">![:-)))][:-)))]

Geba2001id="red">id="Arial Black">, pai ii uram si noi bafta surorii tale,[flo] iar sotului cat mai multa odihna.

Criss,id="red">id="Arial Black"> ce bine ca profitati de concediu, asa mai iesiti din cotidian .

va pup pe toate[pup][pup]...si urez o seara cat mai placuta![flo]

 

Alina si printul Rares

Pozele noastre

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!!

Cafeluta e gata, eu va astept sa o bem impreuna.

Sora mea a luat 8.40 la proba scrisa, suntem foarte fericiti cu totii; mai are maine prezentarea lucrarii.

Sotul meu e la serviciu deja, ma pregatesc si eu de o noua zi de munca.

Va pup pe toate si va doresc sa aveti o zi excelenta!

Geta C.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...si sa va fac si eu sa zambiti de la prima ora:

 

Dupa indelungate cercetari, la o maternitate a fost construit un aparat care sa transfere o parte din durerile nasterii de la mama la tata. In sfarsit a venit ziua sa se testeze aparatul, si a fost gasit un cuplu care a fost acord cu experimentul.

Pentru inceput, i s-au transferat tatalui 10% din dureri. Spre surprinderea tuturor, mama s-a simtit ceva mai bine, insa tatal se simtea la fel de bine ca inainte.

Asa ca s-a marit transferul la 30%, apoi la 50%... mama se simtea din ce in ce mai bine, insa tatal nu dadea nici un semn de durere. S-a marit transferul pana la 80%, insa doctorii au hotarat sa se opreasca acolo, deoarece din studiile lor anterioar a reiesit ca barbatii suporta mult mai greu durerea decat femeile, peste acest prag durerea putandu-le fi fatala.

-Vedeti cat de bine suport, a spus barbatul.

Daca tot am inceput experimentul, sa mergem pana la capat, sa nu ne mai reproseze femeile ca ele sunt cele care se chinuie sa nasca!

Doctorii s-au lasat convinsi si au marit transferul pana la 100%.

Femeia a nascut fara nici o durere, iar barbatul a fost foarte mandru ca el nici macar nu a simtit durerea transferata.

Si ar fi fost poate la fel si in ziua de astazi, daca la intoarcerea

acasa nu l-ar fi gasit pe postas mort pe scarile locuintei sale...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor.

Iau si eu o cafea, sper sa nu te superi Geba. E foarte buna si aromata.

 

 

Si chiar daca as cunoaste toate tainele si toata stiinta, chiar daca as avea toata credinta asa incat sa mut si muntii din loc si n-as avea dragoste, nu sunt nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Felicitari [bis][bis][bis][bis]surorii tale Gebaid="red">id="Arial Black">...si multa bafta[cool] si la sustinerea lucrarii(chiar daca acolo e un pic mai usor).

Am sa retin gluma ta[:-)))][:-)))][:-)))]....ca trebuie spusa si la alti prieteni. [flo][flo][flo]

O zi buna si de la noi![pup]

 

Alina si printul Rares

Pozele noastre

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...