Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

nici azi nu e nimeni...bantui degeaba...hellooo desteptarea

ia auziti aici...

Romanii si japonezii decid sa se intreaca intr-un concurs de canotaj. Ambele echipe s-au antrenat la greu. In ziua cea mare se simteau pregatiti...

Japonezii au castigat cu un avans de doi km !!!. Romanii au fost extrem de descurajati ca au pierdut (IAR!!!). Moralul lor s-a prabusit.

"Managementul" a decis ca trebuie aflat motivul unei infrangeri atat de zdrobitoare, asa ca au angajat o firma de consultanta, care sa investigheze problema si sa recomande actiuni corective, care sa imbunatateasca rezultatele viitoare...

Consultantu' a aflat ca echipa japoneza a avut opt oameni la vasle si unu la carma. Romanii au avut un om la vasle si opt la carma...

Asa ca, dupa un an de studii si milioane de euroi cheltuiti ca sa analizeze problema, firma de consultanta a ajuns la concluzia ca in echipa romaneasca sunt prea multi oameni la carma si prea putini la vasle..!!

Astfel ca, pe masura ce se apropia ziua cursei din anul urmator, structura echipei romanesti a fost complet reorganizata.

Noua structura cuprindea: patru manageri de carma, trei manageri zonali de carma, si un nou sistem de urmarire a performantelor pentru omul de la vasle, care sa-i asigure stimulent in munca.

Anul urmator, japonezii au castigat cu un avans de patru km. Umiliti, romanii l-au concediat pe vaslas pentru performante slabe, si au acordat "managerilor" o prima, pentru ca au au descoperit unde era problema...

 

 

 

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Gabriel José García Márquez

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Vineri noapte plecam si noi pe litoral[beach], acum ma ocup cu stransul prin casa..Dupa concediu din cauza lucrarilor prin casa nu o sa mai am internet dar am sa fac tot posibilul sa mai intru pe forum..

Fannaid="red"> - se pare ca esti singura pe baricade. Ai reusit sa-l inscri pe cel mic la scoala?

Geta id="purple">- gata bagajul pentru mare? Distractie frumoasa la nunta...se apropie nu-i asa?

[pup]

 

 

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, drum bun si vreme buna si sa va intarceti tigaani de la mare!

Va ajungem si noi din urma.

Daca nu intervine nimic, sapt viitoare dam o fuga la mama in Grinties - NT, apoi la soacra-mea in Stefanesti - BT sa lasam catelul si apoi plecam la C-ta.

Pe 26 e nunta, inca nu ne-am luat tinute, maine ies in oras sa dau o raita prin magazine sa vad oferta.

De azi sunt in concediu si am inceput oleaca de revolutie in casa...

Acuma sunt in pauza de suc si o tigara si cu ochii, bineinteles pe DC.

Va urez o zi excelenta in continuare si va pup,

Geta C.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

prima data vreau sa-ti urezadirysid="red">sa ai parte in viata de tot ceea ce-ti doresti, sa fii iubita...uite de la mine[si-eu][floare3][s][floare3]

concediu placut crisid="red">...azi [pic] dar de maine va fi iar frumos asa ca ai sa ai parte de vreme supersa stai la [beach]si sa te intorci[afro]...

drum bun si distractie la maxim!!

getaid="red"> si tie iti urez un co placut, sa ai parte de mult soare, distractie placuta la nunta...si ne mai auzim

 

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Gabriel José García Márquez

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua!!!!! Mei, ce ne-am mai inmultit [grup]....ce ma bucur....EU n-am mai apucat sa semnez condica pe aici, am mai intrat de cateva ori, dar domnul copil al meu nu mi-a permis ragazul de a scrie...Acu' ca tot ma apucai de baut cafea, intentionez sa vin mai des pe aici, ca vad felurite retete -cafea spaniola, si alte alea...

criss, geta, distractie placuta la mare!id="blue">adi, la multi ani!!!! id="Comic Sans MS">id="size6">id="purple">

mihaela, ma bucur ca v-ati distrat la mare!!!

 

laurica

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adyrisid="red">id="size4">id="Book Antiqua"> - LA MUUUULTI AAAANI !!!!!!!id="red">!id="size3">id="Lucida Console">

[cheers] [s] [majoreta] [s] [majoreta] [s] [majoreta] [s]

Acum beau un [pepsi] in cinstea ta

Fetelor, multumesc de urari; abia astept sa plecam in concediu.

Deocamdata tot cu revolutia in casa ma indeletnicesc...

Va pup pe toate si va urez un sf de saptamana excelent!

Geta C.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Fetele vecinele sunteti niste scumpe...multumesc mult de urari..a fost o zi supaer incarcata ieri..multi musafiri surprize..cadouri interesante...flori...si foarte cald a fost(stau la 4)...si dupa ce au plecat toti invitatii sotul meu m-a dus la un restaurant select..la o cina hihihi...super frumos a fost

Azi m-am trezit destul de greu...eram obosita...si putin supy ca a mai trecut un an...of of of ce mai trece timpul

va puuppppppppppppppppppp pe toate

 

http://community.webshots.com/user/adirys21

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...