Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

Felicitari, Adyris, pt tine si ssotul tau; ma bucur mult ca a fost frumos de aniversare; iar timpul trece - vrem, nu vrem...

Feteloooor!!!!

Care la serviciu, care in concediu...

Am intrat sa va urez o sapt excelenta; azi sau maine plecam la mama la munte - abia astept. Acum fac bagajele si astept vesti de la sotul meu, sa vedem cand plecam.

Va pup pe toate si va urez o sapt excelenta!!!

Geta C.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna dimineata Bacau!

buna vecinele!

mai sa fie ...zic neata la ora 12...da nici cu voi nu ma laud...helloooo....where ar you?....

oricum ar fi eu va doresc toate cele bune si ...SA AUZIM DE BINE!!!id="red">

 

Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima.

Gabriel José García Márquez

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doamnele, ce mai faceti? Ati plecat cu toatele?EU abia am reusit sa-mi beau cafeaua (da, la ora 16 )...Cu ce va mai laudati? Eu am insomnii de vreo 3 zile, nu stiu de la ce...In rest, ma plictisesc...vorba vine, ca Vladut nu ma lasa ...Hai ca va las, vad ca asta mic vrea sa coboare din pat...in cap![bang]id="Book Antiqua">id="size4">id="purple">

 

laurica

 

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/3;10401;80;1;0/c/-1/t/-14/k/8b99/weight.png

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, va salut pe toate. E prima data cand intru aici si sunt surprinsa sa vad atat de multe fete din Bacau. Ma numesc Oama si am un baietel care va implini 2 ani pe 16 septembrie.

As vrea sa va intreb la ce gradinite merg copiii vostri. Noi stam langa bazin si ne orientam la ceva din zona. Pana acum m-am gandit la gradinita de la Confectia si la gradinita step by step de la Cascada. De astea am auzit doar de bine. Ma interesez pentru anul urmator. Lucrez in invatamant de 8 ani, dar abia acum inteleg si mai bine emotiile parintilor legate de primele zile de scoala.

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...