Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

Bine ai venit oanab125 si ca sa vezi ironia sortii se poate ca noi doua se ne cunoastem pentru ca soacra mea locuieste si ea in fata bazinului si eu am un baietel de 1,4 luni. Despre subiectul interesat iti dau multe detalii, caci soacra mea e educatoare si sunt bine informata. De la ea stiu ca gradinitele step by step nu sunt foarte avantajoase din punct de vedere pedagocic, nu solicita copilul pentru o anumita tema , ci pur si simplu ii lasa sa faca ce vor ei, stimulandu-le creatia. Am auzit ca exista o cresa in cartierul CFR ( Pinochio) care primeste si copii de la 2 ani.

Iar la gradinita de la Confectia merge nepotelul meu, mami a lui era multumita de grupa, dar nu de o educatoare. Important este sa comunici( intelegi ce vreau sa zic?) cu doamnele educatoare.

Te astept sa ne mai scrii si cine stie poate chiar ne cunoastem.

 

Alina si printul Rares

Pozele noastre

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Da, poate din vedere ne cunoastem. Gradinita Pinochio nu este in cartierul C.F.R. Este undeva in zona Mioritei. De la fosta benzinarie Ciao se face stanga si pe strada aceea la o casa. Am intrebat mai multe mamici si sunt multumite. E particulara, taxa era 100 euro, anul trecut. Legat de gradinitele step by step, parerile sunt impartite. Cunosc catva copii care au urmat acest tip de gradinite, parintii au fost mai mult decat multumiti , iar la scoala sunt printre primii din clasa. Sunt la scoli f. bune si nu exagereaza.

Da, te cunosc , de fapt pe sotul tau si pe soacra ta. Intreaba-l pe Ionut de Oana Gociu. il cunoaste si pe sotul meu , Florin. Am vazut pozele si l-am recunoscut pe Ionut si l-am cunoscut si pe bebe al tau. Era de multe ori la plimbare cu bunica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Buna dimineata !

Am ajuns acasa de la mare , a fost tare bine.

Sunt un pic suparata pentru ca echipa de muncitori pe care o asteptam pentru renovari ieri ne-a anuntat ca nu mai vine. Asa ca acum cautam pe altcineva dar in perioada asta e tare greu sa gasesti pe cineva disponibil..Cred ca azi am sa incep sa desfac cutiile pe care le-am pregatit si am sa asez lucrurile la locul lor.

 

http://photos.yahoo.com/cribuzatu

Am pus cateva poze de la mare, in dosarul Nisipuri..

Sper sa mai am timp un pic mai tarziu sa va mai scriu[pup]

 

 

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

' neata si de la noi!

Bine ai revenit criss, am vazut si pozele...super copilul, auzi sa -si faca fata in ton cu lenjeria.

Oana , eram aprope sigura ca tu esti, caci poate nu stii dar eu am fost in liceu in clasa cu Bogdan, dar aveam impresia ca esti un pic mai mare. Am vazut ca esti chiar informata la capitolul gradinite, dar spune-mi te rog de ce nu luati o bona?

Pupici pentru copii mici si nazdravani.

 

Alina si printul Rares

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!Raresionut, am o bona, dar toamna viitoare Matei are 3 ani si as vrea sa-l dau la gradinita. De ce sa stea acasa? Pe noi ne-ar avantaja una cu program prelungit. De ce sa stea acasa?

Acolo e altceva. Ma ocup f. mult de el, stie multe, dar acolo e si colectivitate, lui ii plac copiii la nebunie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raresionut, ti-am vazut pozele de la munte.Si noi am fost La Izvorul Muntelui si la Lacul Rosu dar la inceputul lunii august si fara Matei. Am stat la cort 3 zile La Izvorul Muntelui si apoi am fost o zi la Lacul Rosu. L-am luat in schimb pe Bubu, catelul, care a urcat pana la Dochia cu nou. Unde ati fost cazati?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...