Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

[hia] Buna dimineta !

 

Din pacate nu putem participa la intalnirea cu Caravana Minimax desi Ana si-ar dori ff mult, si nici la intalnirea cu voi desi imi doresc acest lucru..distanta asta[bang]

 

Mihaela - ce ocupata esti ...cand ne mai povestesti pe indelete ce ai mai facut si mai ales ce mai face Amalia?

Sambata placuta si[pup]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]

 

Criss sunt "ocupata" mai mult cu mnadra mea care nu ma lasa nici macar sa respir, vrea toata ziua pe afara...si cand reusesc sa mai ajung si eu prin casa in special cand doarme, mai fac din restul treburilor de prin casa si printre picaturi reusesc sa arunc un ochi pe net [:D]

 

Asa deci... pe cand o punem de o intalneala???Oricum sa pandim o zi cu soare, nu???Astept propuneri, chiar si in timpul saptamanii, nu neaparat pe 2 sept...

[pup]

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Pai la mine ora de intalneala ar fi cam pe la 10 dimineata sau dupa ora 4jum, ca somnul de dupamiaza dureaza de la 1 la 3-3jum., si pentru mine ar fi mai comvenabil in timpul saptamanii, ca in weekend cam greu ma urnesc de acasa

 

[pup]-ici

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Buna dimineata !

Noi am avut probleme cu calculatorul cateva zile [(pc] acum sper ca s-a rezolvat..

Incercam sa profitam din plin de ultimele zile de vacanta asa ca mai mult plecate de acasa suntem. Din pacate a fost s-a mai racorit [pic]dar spre ca zilele frumoase sa revina repede .Deja pentru azi sunt sperante ..de dimineata este soare..

Voi ati inceput sa aprovizionati camara pentru iarna? Eu vreau sa incerc azi o reteta de zarzavat pentru ciorba , mai am de cumparat cate ceva din piata . Aveti vreo reteta interesanta ?

[pup]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata![hopsieu]

Crissid="red">, [pup]eu sunt fana shopping...pungute congelate....sau la "cersit" la cunostinte, dar anul asta niste gogosari si conopida tot pun eu....

Uite, si eu fac o reteta pentru mancaruri gen pilaf, ciorbita, mancarici, etc, si este foarte simpla:

gogosari- 3 kg

morcovi 1,5-2 kg

ulei 0.75 l

Se da prin razatoarea mica gogosarii si morcovii si se pun intr-o oala cu ulei la foc mic pana iese uleiul la suprafata. Simplu , dar si gustos.

Mihaelaid="red">, [flo][pup]si noi suntem de acord cu o intalneala, mai dupa-amiaza, si poate o facem cat mai curand....ca uite vine toamna....si zilele ploioase...[pic]

Pupam toate bacauancele prezente si absente![id="purple">id="Arial Black">id="size4">pup][pup][pup][pup][pup]

 

Alina[vampa] si printul Rares[testoasa]

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...