Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

[hia]

In primul rand multumesc de complimentele la adresa printesei mele[pup].Si mie mi-a placut tare mult intalneala noastra dar mai ales cea a [colegi] piticilor nostri [:D].

Multi [pup]-ici la toti piticii.

 

Si nu in ultimul rand sa curga [alcool], nu de alta da' pe mine ma mai cheama si Maria...deci poftiti la ospat [batetoba] [cheers] [yami] [harp] [bere] [papica] [pahar] [pepsi]...fiecare ia ce isi doreste.

 

O zi buna [pup]-ici

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Nu-ti fie teama ca vei muri, ci ca nu ai inceput sa traiesti."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare, bacauancele mele dragi!

LA MULTI ANI ! de Sf. Maria!

Mihaela vin si eu sa te pup si sa ciocnesc un pahar in cinstea ta!

Ne-am intors din concediu, am inceput si serviciul si deja vreau vacanta! F. greu imi intru in ritm... Cel mai greu imi e sa ma trezesc dimineata!

A fost f frumos in concediu, mi-a placut sa fiu nasa, tb sa mai primesc niste poze de la Constanta si sa ma dumiresc cum se pun pozele aici, sa va arat si voua...

Va pup deocamdata, va urez un week-end minunat si de acum promit sa fiu mai activa!

P.S. Imi pare bine ca ati reusit o intalnire si rau ca nu am fost si eu de fata. Data viitoare...

Geta C.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

LA MULTI ANI !! Mihaela ...Cum ai petrecut? Iti multumesc de invitatie [pup] si[pahar]

 

Geta - astept fotografiile si amanunte despre nunta

 

Tare rau imi pare ca nu am putut participa la intalnire[q]

 

A trecut o saptamana de cand se lucreaza la apartament si zic eu ca merge bine, camera Anei este aproape gata . Trebuie sa aleg culorile pentru pereti si nu prea ma descurc[help][help]

In camera Anei mobila, covorul si jaluzelele combina 2 culori : bleo si crem(bej) iar dormitorul nostru este in nuante de maro(natur).

Orice recomandare imi este de folos...[flo]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

Crissid="red">,[flo] promitem ca data viitoare ... te luam ca punct de reper la o noua intalnire....ca deee nu-i un dezavantaj ca nu esti din oras...oricum tinem cont cand vii tu odata in Bacau...

Getaid="red">,[flo] asteptam pozele si detalii din vacanta...stim si noi cum e dupa concediu....asa ca deja ne gandim la anul...sau mai bine la Craciun ...ca uite acusica vine....

Daca ai nevoie la descaract pozele[(pc]....sunt pe metereze....[:)][:D]

Lauraid="red">[flo]....super pozele cu Vladut, iar zambetul e de zile mari....un pupic [pup][pup]la micul ...dragalas...

 

Alina[vampa] si printul Rares[sofer]

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo]Crissid="red">, ma bucur ca intre o galeata de var si o bidinea...iti mai faci timp si pentru noi...[flo][flo]

Si sa vezi ce mandra o sa fii cand o sa termini si curatenia....[bis][bis][bis][bis]

O zi buna bacauancelor mele dragi...id="purple">id="size4">id="Arial Black">[pup]

 

Alina[vampa] si printul Rares[sofer]

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...