Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

[hia]

Multumesc tare mult de urari.Sunteti niste dragute.

[pup][pup][pup][pup][pup]

 

De distrat nu prea mi-a tihnit ca mandra mea a fost tareeeeee mofturoasa si mai tot timpul a plans si nu a vrut decat la mine, dar cel mai rau, nu a vrut sa manance nimic, cu greu am facut-o sa ia 2 linguri de mancare[bang]...dar acuma sunt multumita si vad ca isi revine incetul cu incetul si nu e nimic grav.Ca de vre-o saptamana nu vrea mai deloc sa manance[bang], cred ca de vina e vre-o maseluta ceva...

 

[pup]

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata, vecinele!

Va invit la un 3 in 1, ca azi e harti...

Mihaela a iesit maseluta?

Am avut un program incarcat in ultimele saptamani, sper sa reintru in normal si sa povestim mai mult.

Vreau sa imi iau ceva comod de incaltat, ca ma cam dor picioarele in ultima vreme, dar nici nu stiu daca sa imi iau pantofi sau sandale, ca vara asta tare greu se mai arata. Cred ca imi voi lua niste pantofi decupati la spate. Si neaparat din piele, ca m-am lamurit cum e cu imitatiile, atunci cand stai toata ziua inclatata si mai mult in picioare...

Voi ce spuneti?

Va urez sa aveti o zi excelenta, sa va mearga toate ca pe roate, asa cum va doriti voi.

Pupici,

Geta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Mihaela iti urez si eu sanatate, fericire si multe clipe frumoase alaturi de cei dragi!![s]

Ultima data cand am scris va spuneam ca Ana nu s-a simtit foarte bine, acum stiu si de ce ..A facut varsat de vant..dar bubitele au aparut abia miercuri seara. De joi e consemnata in casa si mai are de stat cel putin o saptamana.

Mihaela id="red">- ce mai face Amalia? Cum mai sta cu pofta de mancare?

Geta id="green">- ai reusit sa-ti cumperi ceva frumos?

Laura id="purple"> - noutati? Vlad e baiat mare acum, ce progrese a mai facut?

Onutzid="orange"> - cum va mai simtiti? A revenit cheful de viata?[flo]

Trebuie sa inchei , Ana ma striga - vrea sa ma joc cu ea..

Pupici[pup]

 

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] vecinele

 

Nu prea am mai avut timp sa mai dau drumul la calculatuor, dar acuma am facut-o si iata-ma[:D]

 

Criss off ce naspa a facut tocmai acuma vara...multa sanatate[pup]

 

Mandra mea, pana la urma, a avut rosu in gat, de aia nici nu vroia sa manance, nu ca acuma ar manca prea bine[bang] [bang]...dar oricum e un pas inainte fapul ca mananca doar ce ii face placere[:D]

 

Am [fuga]...multi [pup]-ici

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

... furtuni de vara, cu tunete si fulgere...

Pacat ca a batut si gheata. ieri mi-am scos pe geamul de la bucatarie o jardiniera cu muscate curgatoare si azi le-a batut gheata - s-au patat deja frunzele, dar tot acolo le las...

Inca nu mi-am luat de incaltat, mai caut - sunt balanta si tare greu ma hotarasc cand e vb de mine...

Va pup si va urez o saptamana excelenta !

Geta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Va invit la o [cafea]..

La noi a tot plouat in weekend, de ieri este cald si frumos.Din pacate nu am iesit din casa nici o clipa.

 

Getaid="red"> - imi pare rau de muscatele tale dar eu am observat ca sunt destul de rezistente, florile mele nu au patit nimic si le-a tot plouat in ultima vreme[floare3]

Mihaelaid="purple"> - sanatate Amaliei si sa-i revina repede pofta de mancare.

Plec acum, Ana vrea sa-i decupez niste inimioare sa faca felicitari pentru colegii de camin.[:)]

 

[pup][flo]

 

Criss

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

furtuna de vara...a batut o gheata mare...mi-a rupt si mie 2 muscate...pur si simplu le-a retezat, ce sa mai spun de vie...avea atatia struguri...parca vad ca iar nu se fac...toata via e ciufulita...de rasaduri si porumb nu mai spun...numai betele-s de ele...nu fac eu agricultura dar pacat de munca oamenilor...rasadurile mele de-abia se vad...le-a retezat gheata...la noi chiar a fost furtuna si colac peste pupaza cred ca mi s-a stricat LNB-ul de la satelit...nu stiu ...a trasnit undeva in apropiere...

 

Vrei sa dai o mana de ajutor?

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77118

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

Offff vecinele, tocmai ce i-a trecut mandrei mele raceala, si m-a luat pe mine[bang], am o stareeee[xx(] [bang][bang]

 

 

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...