Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Judetul BACAU (3)


Recommended Posts

Multumesc pentru primire si sper ca voi putea contribui si eu cu un sfat, ajutor, etc atunci cand veti avea nevoie de cineva. Cu privire la caldura, as putea spune ca va trbui sa ne acomodam, deoarece asa va fi tot timpul.Si, ma refer la cauza acestei incalziri. In timpul facultatii( cu profil de mediu), aveam un prof care mereu ne spunea ca o sa ajungem sa mergem mai tot timpul" despuiati"( era si un comentariu la adresa colegelor cu tinute sumare), dar se referea la gaura de ozon de la polul nord care creste mereu si permite trecerea radiatiilor UV in procent ridicat, ceea ce produce incalzire globala. Poate daca am fi un pic( mai MULT) civilizati, poate copii nostri se vor bucura si ei de natura in splendoarea ei. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 287
  • Creat
  • Ultimul răspuns

geta...sper sa-ti gasesti tot ce vrei(dupa pofta inimii)...esti nasica de august...super asteptam poze de la nunta si noutati cu ceea ce-ti cumperi

raresionut sunt de acord cu tine(referitor la incalzirea globala)...pacat ca nu toti care au anticipat asta nu au luat si masuri...asteptam amanunte despre tine.

cristina sper sa-i treaca bubitele ANEI si sa o poti scoate afara

mihaela ce mai zici? ti-a trecut raceala? pupici mandrei tale

 

Vrei sa dai o mana de ajutor?

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77118

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, vecinele mele dragi!

Azi si maine sunt niste targuri in Bacau: la Muzeul de Istorie e targ de nunti si de bijuterii, iar la Casa de cultura e targ de confectii, incaltaminte, accesorii - sper sa fie si cu vanzare. Programul e 10-20 parca.

Sper sa ajung si eu sa vad ce se mai fabrica, ce se mai poarta... poate gasesc ceva sa imi placa.

Va pup si sa aveti o zi excelenta, azi, de Sanziene!

Geta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Se pare ca sunteti foarte ocupate pentru ca nu pre am vazut mesajele voastre in ultimele 24 de ore sau ce inclin sa cred este faptul ca a venit weekendul, vremea e frumoasa si atunci profitati.....foarte bine.

Geba 2001, mersi mult pentru anunt, chiar nu aveam nimic in program si oricum trbuie sa-i caut lui[copil]ceva de incaltat. Distactie placuta la acest sfarsit de saptamana! Va pupama.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

Multam' [pup] fetele ca va faceti griji pentru mine.De abia de azi dimineata ma simt mai bine...gatul asta [xx(] m-a dat peste cap [bang]

 

[fuga] sa trec si noii veniti

 

[pup]

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Ce mamica fericita trebuie sa fii mihaela amlia, dar mai ales mandra! Ma bucur ca te simti mai bine. Am vazut ca m-ai trecut in lista, dar se pare ca nu ma incadrez conform celorlalte colege, asadar sa ne prezentam:[hopsieu] mamica: Alina(17.04.1978) si bebita: Rares(26.04.2005).Pupici...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] bine ai venit alaturi de nai Alina si sa-ti traiasca ficiorasul[pup]

 

Intr-adevar sunt tare fericita ca am reusit sa o "comving" sa faca la olita.Eram ingrozita numai la gandul ca nu voi reusi prea curand la pampers, dar mai ales ca vine caldura si se va coace in el.Dar...[bis] victorie, am invins cu putina perseverenta si ambintie, dar mai ales nervi intinsi la maxim...Chiar acuma ma gandeam ca am o prietena care are fata cu 6 luni mai mare decat a mea si tot cu pampers umbla si are aproape 2 ani si 3 luni [bang]...

Manca-o-ar mama pe ea de desteapta[:D][:D][:D]

 

Gata cu laudele ca deja ...[:D]

 

Multi [pup]-ici

 


Mihaelaid="green">[mamica] si bb[copil] Amaliaid="red">
id="right">

"Exista patru lucruri care nu se mai intorc inapoi niciodata: cuvantul spus, sageata trasa, trecutul si o sansa ratata."id="size1">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru trecerea la lista, acum chiar ma simt de-a voastra. Am o rugaminte, mihaela amalia, te rog sa-mi spui cum ai procedat cu olita, deoarece noi la 1 an si 2 luni nici nu vrem sa stam pe obiect, plus ca am schimbat vreo 3 modele. Este incapatanat si daca insist pange. Am nevoie de sfatul vostru. Mersi ,inca odata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...