Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

...stiam totul despre nastere...


Recommended Posts

id="red">Gesi id="navy"> Te-am recunoscut imediat ce ti-am citit minunata poveste pentru ca si eu am trait-o alaturi de tine in aceasi sala de nasteri. Mai mult eu sunt cea cu care au incurcat asistentele numele de pe bratara. Eu am nascut ultima din sala la ora 23.05. Tocmai eu care eram la a doua nastere <mi-se spunea ca o sa nasc prima> am nascut ultima.Tu ai nascut o fetita minunata iar eu un baietel <cu toate ca imi doream fetita>.Am fost singura dintre pacientele d-nei doctor care am nascut baietel, restul au fost numai fetite in acea zi.Eram foarte aproape de patul tau <chiar in fata ta>. Apoi dupa nastere ne mai intalneam doar cand margeam la BB tu erai in alt salon. Eeeeeeeee ce amintiri frumoase.[flo][hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by dania.nicol

id="red">Gesi id="navy"> Te-am recunoscut imediat ce ti-am citit minunata poveste pentru ca si eu am trait-o alaturi de tine in aceasi sala de nasteri. Mai mult eu sunt cea cu care au incurcat asistentele numele de pe bratara. Eu am nascut ultima din sala la ora 23.05. Tocmai eu care eram la a doua nastere <mi-se spunea ca o sa nasc prima> am nascut ultima.Tu ai nascut o fetita minunata iar eu un baietel <cu toate ca imi doream fetita>.Am fost singura dintre pacientele d-nei doctor care am nascut baietel, restul au fost numai fetite in acea zi.Eram foarte aproape de patul tau <chiar in fata ta>. Apoi dupa nastere ne mai intalneam doar cand margeam la BB tu erai in alt salon. Eeeeeeeee ce amintiri frumoase.[flo][hia]


id="quote">id="quote">M-a bucurat mesajul tau! Te stiu foarte bine: doamna distinsa cu par undulat care isi dorea fetita ca mai avea acasa un baietel. Te asteptam in "clubul scutecelor" la "Bebelusi de iulie august". Acolo suntem multe mamicile adunate si ne impartasim bune si rele.[foto][copil] Îngerul care mi-a schimbat viata Prima noastra povesteid="red"> „Imaginatia e mai importantã decât cunoasterea!”- Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gesi MINUNAT!!!!Codruta doarme,eu va citesc povestile!A ta si a minunii voastre...si plang...povestea ta ca povestea ta,dar cea a fetei...m-a terminat,nu imi pot retine lacrimile...

Sa va dea DUMNEZEU tot binele din lume,sa fiti fericiti si impliniti si sa va bucurati unul de altul!

[flo][flo][flo]pt minunatele povesti!!!

 

nicoll_mada si [copil] Codruta Andreea ( 29.07.2005 )

http://photos.yahoo.com/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...