Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (13)


Recommended Posts

HOROSCOPUL ZILEI
Colaborarea cu colegii este fructuoasa, din discutiile cu acestia, din contributiile reciproce ale unuia in activitatile celuilalt, ajungeti la rezultate cat se poate de bune. Sunteti multumit de ceea ce realizati alaturi de ei, pentru ca fiecare participa cu alte calitati si alte talente, care, coroborate, duc la ceea ce – iata – se contureaza din ce in ce mai clar. Poate roadele acestor eforturi se numara in bani sau macar intr-o evolutie mult mai stabila. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

HOROSCOPUL ZILEI
Nu ajungeti la un consens in relatia cu persoanele mai in varsta, care isi sustin punctul de vedere cu ambitie, considerand ca au tot dreptul sa spuna ultimul cuvant. Nici dv., insa, nu va lasati cu una – cu doua, de aceea riscul unor dispute este mare, ducand si la certuri, mai ales profesionale. Discutiile dintre sef-subaltern, profesor-elev, parinte-copil sunt la ordinea zilei. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mmmm, e o placere sa descopar un grup cu care am interese comune [floare3] De altfel, cred ca toate gemenele au o slabiciune pentru horoscop,nu? Pacat ca azi nu prea ne zice de bine [V] Nu stiu cum sunteti voi, dar eu in astfel de situatii caut pana dau de un horoscop mai ...favorabil [^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by pisix Nu stiu cum sunteti voi, dar eu in astfel de situatii caut pana dau de un horoscop mai ...favorabil [^]
Eu nu am rabdare sa caut altul dar cand zice de rau imi spun ca asta [:D] e pentru altii. Nu ca as fii rautacioasa ,doresc tot binele din lume la toate Gemenutele,caci suntem foarte speciale ! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscop Gemeni azi 30 noiembrie 2006 Este o zi destul de dificila, în care aveti multe de rezolvat. Principala problema s-ar putea sa fie de natura financiara, dar va sfatuim sa nu va faceti griji. Sunteti hotarât si plin de energie, asa ca reusiti sa faceti fata tuturor activitatilor. Evitati speculatiile financiare! Asta am gasit eu[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...