Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor (13)


Recommended Posts

HOROSCOPUL ZILEI
O grija apasatoare va macina profund si nu stiti ce e de facut intr-o astfel de situatie. Pasiv in fata greutatilor, asteptati din senin o rezolvare si, culmea, chiar aveti noroc, ea vine de unde nici nu credeati ca ar fi posibil. Desi nu faceti nimic concret pentru a depasi starea proasta in care ati alunecat, ceva va trage inapoi pe linia de plutire: o veste buna, o normalizare a situatiei, interventia miraculoasa a unui prieten. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D]Se pare ca astrologii au cam dat-o in bara cu predictiile pentru ziua de azi.Oricum sanatate sa avem,ca minte pentru a ne face viata mai buna avem. Vad ca nimeni nu face urari de ziua nationala a Romaniei,insa eu va doresc toate cele bune si daca aveti ocazia sa mancati mititei,sa va ganditi si la mine. In zona noastra se mai fac si kurtoskalacs,dar mai bine nu visez ca azi mi-am propus sa mananc doar pepene,insa recuperez maine-iesim la gratar (e ziua nationala a Emiratelor) Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOPUL LUNII DECEMBRIE
Nu comunici bine cu partenerul, se isca multe neîntelegeri. Riscul unor certuri este mai mare, deci încearca sa mai renunti la orgolii. De fapt, cu prudenta, orice disputa poate fi aplanata, deci trebuie sa arati mai multa toleranta ca oricând. Daca partenerul nu raspunde imediat sau atunci când vrei tu la dorintele tale, nu înseamna ca nu vrea, ci are si el zile mai bune si zile mai rele precum si toanele sale pe care trebuie sa le întelegi. Daca ati arata amândoi mai multa rabdare unul fata de altul, ati putea avea parte de o luna chiar linistita în cuplu, pentru ca nu apar alte probleme decât legate de graba cu care va suparati unul pe altul. La serviciu, iei decizii importante de care vei fi mândru sau participi la confruntari intelectuale deosebite. Totusi, exista– mai ales în preajma datei de 15 – un moment critic periculos, ce are la baza o neregula, o greseala, o intentie negativa a unui rival care ar putea încerca sa-ti strice planurile. Fii atent la cei cu care lucrezi, ca sa nu se infiltreze vreun spion, un profitor care, sub masca linguselii, poate beneficia de munca ta mai mult decât tine sau un prieten fals care te poate denigra pe nedrept. Ai putea fi si tu atras uneori de gesturi negative: bârfa, minciuna, eschiva, infractiuni minore. Planul financiar nu este semnificativ, banii sunt în cote normale, atât cât sa faci fata cu bine marilor cheltuieli de luna aceasta. Nu te astepta sa intri în noul an cu rezerve importante, pentru ca acum se duc bani în atât de multe directii, încât le pierzi complet socoteala. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu una n-am nici o grija azi :-) Luna75 - la protv da roamani simpatici de peste tot din lume, romani de succes...Poate te vad si pe tine :) Da, si eu va urez LA MULTI ANI de ziua noastra, oriunde am fi :-) Eu am dezelgare ...fie mici ...fie fasole ... da' putin ! O zi frumoasa, twins !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reusesc cu greu sa intru pe net dar am un horoscop saptamanal al carierei Inceputul saptamanii viitoare va fi destul de aglomerat pentru tine si vei cunoaste persoane noi – retine numele tuturor si ii vei impresiona cu siguranta. Comunici foarte bine si, datorita acestei calitati, vei avea succes in intalnirile de la mijlocul saptamanii. Spre sfarsitul saptamanii este posibil sa apara o divergenta privind alocarea bugetului, dar daca ramai calm si asculti parerile tuturor, vei fi capabil sa impaci pe toata lumea. In week-end, vei cina cu cineva din cercul tau de colegi, dar cu care vei discuta si alte probleme decat cele legate de afaceri. http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HOROSCOP DE WEEK-END
Zile cu mari extreme: daca acum sunteti fericit si plin de viata, intr-o clipa alunecati brusc spre depresie si tristete. Ceea ce pare sa mearga excelent ajunge intr-un impas in care va pierdeti speranta ca mai poate continua la fel de bine sau, invers, o situatie dificila, ce parea fara iesire, primeste un impuls de energie pozitiva si ajungeti imediat la succes. Aveti parte si de bucurii si de suparari in acelasi timp, de dv. depinde care atitudine vi se potriveste mai bine. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aurora, horoscopul carierei suna foarte bine,sper sa ne descurcam cum se cuvine. Tie cum iti mai merge la serviciu?Ai reusit sa iti impui vederile asa cum iti doreai ? Eu sunt sigura ca da,insa astept si confirmarea ta. liliac,kitty, nu ati trecut de mult pe la noi.Sper ca totul e o.k. pisix,[:D]de fasole am uitat.Imi place si ea.Din pacate eu nu am reusit sa ma conectez cu atmosfera de acasa deoarece am avut doua zile de ploaie cu galeata si am ramas fara transmisiune prin satelit. Olim,esti o norocoasa.Oricum mi-ai promis ca ma iei cu tine,imi pregatesc bagajele...si vreau locul de la geam Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...